Newsy

Pogoda na poniedziałek: będzie pogodnie

Pogoda bez mapy

x-news

Newsy

Pogoda na poniedziałek: będzie pogodnie

Pogoda bez mapy

x-news

Początek tygodnia zapowiada się pogodnie. W poniedziałek słońce, a temperatura na południu kraju sięgać będzie nawet 25 st. C. 

Pogoda w poniedziałek, 21 września 2020

Jak informuje IMGW, Europa Północna oraz częściowo Zachodnia i Południowa będą pod wpływem niżów. Na pozostałym obszarze pogodę kształtować będą wyże. Polska będzie w zasięgu wyżu z centrum nad Ukrainą, w ciepłym i suchym powietrzu polarnym morskim. Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1006 hPa i będzie spadać.

W poniedziałek będzie pogodnie, tylko rano mogą gdzieniegdzie utrzymywać się mgły ograniczające widzialność do 300 m. Temperatura maksymalna od 19 st. C na północy kraju i w dolinach karpackich, 23 st. C w centrum, do 25 st. C na południowym zachodzie. Wiatr słaby, zmienny, z przewagą kierunków południowych.

W nocy bezchmurnie lub zachmurzenie małe, w rejonach mgieł duże. Lokalnie mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 4 st. C, 5 st. C na północnym wschodzie i terenach podgórskich, 10 st. C w centrum, do 12 st. C na zachodzie i wybrzeżu. Wiatr słaby, zmienny, z przewagą kierunków wschodnich.

Pogoda w Warszawie w poniedziałek, 21 września 2020

W Warszawie w poniedziałek słonecznie. Temperatura maksymalna 23 st. C. Wiatr słaby, południowo-wschodni. W nocy zachmurzenie małe. Temperatura minimalna 11 st. C. Wiatr słaby, południowy. We wtorek w stolicy zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna 25 st. C. Wiatr słaby, południowy. 

Pogoda we wtorek, 22 września 2020

We wtorek pogodnie, tylko rano mogą utrzymywać się lokalne mgły ograniczające widzialność do 300 m. Temperatura maksymalna od 22 st. C na Suwalszczyźnie, 25 st. C w centrum, do 28 st. C na Dolnym Śląsku; nad morzem lokalnie około 20 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, na południowym zachodzie porywisty, w Sudetach w porywach do 60 km/h, z kierunków południowych.

Zobacz także:

Tomasz Komenda spotkał się z Kazikiem Staszewskim: "To było moje marzenie"

Koło Granady grasuje czarna pantera. Mieszkańcy boją się wychodzić z domów

Sznur samobójcy talizmanem? Znany zawodnik MMA w nietypowy sposób przygotowuje się do walk

Źródło: PAP |
Co sądzisz o tym artykule?
56
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0