Newsy

Pogoda na piątek: Miejscami przelotne opady deszczu, możliwe burze

x-news

Newsy

Pogoda na piątek: Miejscami przelotne opady deszczu, możliwe burze

x-news

W piątek zachmurzenie duże, przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna około 1 st. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni i południowy.

Pogoda w piątek 12 marca 2021 r.

W piątek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady deszczu, na wschodzie także deszczu ze śniegiem, w górach śniegu. Prognozowana wysokość opadów deszczu do około 10 mm na Podkarpaciu. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej o 5 cm w Tatrach i o 10 cm w Bieszczadach. Lokalnie możliwe burze. 

Temperatura maksymalna od 4 st. na Suwalszczyźnie do 10 st. lokalnie na Dolnym Śląsku. Wiatr umiarkowany i dość silny, nad morzem okresami silny, do 45 km/h, w porywach do 70 km/h, a na Przedgórzu Sudeckim do 80 km/h, zachodni i południowo-zachodni. W szczytowych partiach gór wiatr w porywach do 90 km/h, w Sudetach początkowo do 110 km/h, może powodować zawieje śnieżne.

Pogoda w Warszawie w piątek 12 marca 2021 r. 

W piątek w stolicy zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Przelotne opady deszczu, niewykluczone burze. Temperatura maksymalna około 7 st. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, zachodni i południowo-zachodni. 

Źródło: PAP |
Co sądzisz o tym artykule?
51
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0