Newsy

Pogoda na czwartek: pogodnie i bez deszczu

Pogoda na dzień + 4 kolejne dni (04 + 05-08.11.2020) | POLSKA, źródło: x-news

Newsy

Pogoda na czwartek: pogodnie i bez deszczu

Pogoda na dzień + 4 kolejne dni (04 + 05-08.11.2020) | POLSKA, źródło: x-news

W czwartek synoptycy nie przewidują opadów deszczu. Na termometrach od 8 stopni C w Suwałkach do 11 stopni C w Rzeszowie. W centrum 10 stopni C.

Jak informuje IMGW, Europa centralna oraz Wyspy Brytyjskie będą pod wpływem wyżu. Pozostałe obszary kontynentu znajdą się pod wpływem niżów. Polska będzie na skraju wyżu z centrum nad Wyspami Brytyjskimi. Z zachodu napływać będzie powietrze polarne morskie.

Pogoda na czwartek, 5 listopada 2020 r.

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1020 hPa i powoli będzie spadało.

W czwartek zachmurzenie w kraju na ogół umiarkowane. Miejscami na północy i w Karpatach wzrost zachmurzenia do dużego i tu słabe opady deszczu, a w górach zanikające opady deszczu ze śniegiem i śniegu. W kotlinach sudeckich i miejscami na wschodzie zanikająca mgła ograniczająca widzialność do 200 metrów. Temperatura maksymalna od 5 st. C do 10 st. C, tylko nad morzem około 11 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem okresami dość silny, na północy porywisty, zachodni i północno-zachodni. Nad morzem porywy do 60 km/h.

W nocy na południu kraju zachmurzenie małe, na pozostałym obszarze duże z większymi przejaśnieniami i miejscami na północy z opadami deszczu lub mżawki.

Pogoda w Warszawie w czwartek, 5 listopada 2020 r.

W czwartek w Warszawie zachmurzenie na ogół umiarkowane. Początkowo możliwa mgła ograniczająca widzialność do 300 m. Temperatura maksymalna 9 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni. W nocy zachmurzenie umiarkowane wzrastające do dużego. Temperatura minimalna 6 st. C. Wiatr na ogół umiarkowany, zachodni.

Zobacz też:

Joanna Krupa świętuje pierwsze urodziny Ashy. "Marzyłam o Tobie przez 41 lat"

Mała Maja potrzebuje naszej pomocy. Na jej leczenie trzeba zebrać 9 mln zł

Co oznacza symbol Strajku Kobiet? "Jeśli komuś się kojarzy z SS to wyłącznie dlatego, że ma złą wolę"

Źródło: PAP| x-news |
Co sądzisz o tym artykule?
90
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0