Newsy

Pogoda na czwartek: duże zachmurzenie i opady deszczu

Intensywne opady deszczu

fot. Keith Getter/Getty Images

Newsy

Pogoda na czwartek: duże zachmurzenie i opady deszczu

Intensywne opady deszczu

fot. Keith Getter/Getty Images

W czwartek w północnej połowie kraju zachmurzenie duże z opadami deszczu. Na pozostałym obszarze zachmurzenie na ogół umiarkowane i bez opadów. Temperatura od 6 do 18 st. Celsjusza. Wiatr słaby i umiarkowany, lokalnie porywisty, zachodni i północno-zachodni.

Pogoda na czwartek

W czwartek w północnej połowie kraju zachmurzenie duże z opadami deszczu. Na pozostałym obszarze zachmurzenie na ogół umiarkowane i bez opadów. Temperatura maksymalna od 6 st. C, 8 st. C na północy, około 14 st. C w centrum, do 18 st. C na południowym zachodzie.

Wiatr słaby i umiarkowany, lokalnie porywisty, zachodni i północno-zachodni.

W nocy w województwach północnych zachmurzenie umiarkowane i bez opadów. Na pozostałym obszarze zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i miejscami słabe opady deszczu. Na szczytach Tatr deszczu ze śniegiem i śniegu.

Lokalnie w północnej części kraju mgły ograniczające widzialność do 200 m.

Temperatura minimalna od -4 st. C, -3 st. C na Podlasiu, około 5 st. C w centrum, do 8 st. C na Górnym Śląsku i Podkarpaciu.

Wiatr przeważnie słaby, z kierunków północnych i zachodnich.

Pogoda w Warszawie

W czwartek w Warszawie zachmurzenie początkowo małe i umiarkowane, później stopniowo wzrastające do dużego. Temperatura maksymalna 16 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, po południu okresami porywisty, z kierunków zachodnich.

W nocy w stolicy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna około 4 st. C. Wiatr słaby, z kierunków północnych.

Więcej o pogodzie czytaj na tvn meteo.

Zobacz też:

Źródło: pap |
Co sądzisz o tym artykule?
112
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0