Związki i seks

Płaczesz po swoim partnerze? Przestań i dołącz do Okuniewskiej oraz jej przyjaciółek idiotek

Związki i seks

Płaczesz po swoim partnerze? Przestań i dołącz do Okuniewskiej oraz jej przyjaciółek idiotek

Joanna Okuniewska to podcasterka, której żartobliwie monologi są niezwykle popularne w internecie. Dlaczego? Ponieważ są o tym, że w miłości wszyscy jesteśmy idiotami i ciągle dajemy się robić w tzw. balona. W twórczynią podcastu "Ja i moje przyjaciółki idiotki" rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Michał Nobis.

Trzy lata temu Joanna Okuniewska rzuciła pracę w warszawskiej korporacji, przeniosła się na Islandię i pracuje w restauracyjnej kuchni w Reykjaviku.

>>> Zobacz także:

Podcast "Ja i moje przyjaciółki idiotki" - dla kogo?

Między obieraniem ziemniaków i smażeniem kotleta nagrywa podcast na temat relacji miłosnych. Nosi on tytuł "Ja i moje przyjaciółki idiotki" i skierowany jest do:

każdej osoby, która choć raz się nieszczęśliwie zakochała i z tego rozczarowania pomyślała <<jak mogłem być takim idiotą?>> lub <<jaką byłam idiotką, że tak zrobiłam?>>.

- wyjaśniła Joanna.

Żartobliwe monologi

Asia stara się, aby tytuły monologów były zabawne. Humorystycznie nazywa też poszczególne typy osobowości, które w nich opisuje. I tak, "zapominalski" to ktoś taki, kto zapomniał, że jest w związku, "krokodyl" - to osoba, kto ma krótkie ręce do pracy i dużą paszczę do pochłaniania, "geppetto" to ktoś, kto struga tzw. głupa, a "wychowany przez wilki" to osoba, która usprawiedliwia każde swoje zachowanie, nawet błahe, ciężkim dzieciństwem.

Joanna nagrywa swoje podkasty w domu i nie ma do tego specjalnie zbudowanego studia.

Jej internetowe monologi stały się hitem sieci i słuchają je setki tysięcy ludzi. Jednak Asia nie chciałaby, aby podcast stał się jej główną pracą:

Kiedy zaczynasz mieć pieniądze z czegoś, to staje się to twoim obowiązkiem, a ja nie chciałabym mieć przymusu nad sobą,

- wyjaśniła podcasterka.

Co sądzisz o tym artykule?
102
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0