Gwiazdy

Joanna Krupa wróciła do pracy. Czy poprowadzi finał Top Model?

Gwiazdy

Joanna Krupa wróciła do pracy. Czy poprowadzi finał Top Model?

Świeżo upieczona mama Joanna Krupa ogłosiła na swoim profilu na Instagramie, że nie będzie obecna na finale programu Top Model. Świeżo upieczona mama zdecydowała się zostać z córką w Los Angeles. W roli prowadzącej zastąpi ją dobrze znana widzom TVN – Magda Mołek! Więcej na ten temat w studiu Dzień Dobry TVN powiedziała Agnieszka Jastrzębska.

Po raz pierwszy w historii Top Model Joanna Krupa nie poprowadzi finału programu. Zamiast w studiu, modelka spędzi wieczór w towarzystwie swojej nowonarodzonej córki – Ashy. Gwiazda poinformowała fanów o swojej decyzji za pośrednictwem Instagrama. Córeczka Joasi jest jeszcze zbyt mała, żeby towarzyszyć jej w podróży, dlatego modelka zdecydowała się zostać wraz z nią i mężem w ich wspólnym domu w Los Angeles. 


Joanna Krupa – pierwsze dziecko

3 listopada na świat przyszło pierwsze dziecko Joanny Krupy i Douglasa Nunesa. Modelka urodziła córkę, której dała imię Asha Leigh Nunes. Obecnie gwiazda wciąż przebywa wraz z mężem i dzieckiem w domu w Los Angeles. Jak radzi sobie w roli matki? Jest całkowicie pochłonięta. W mediach społecznościowych zarówno modelka, jak i jej bliscy publikują zdjęcia dziecka. Do tej pory na każdym nich Joanna wyglądała perfekcyjnie. Tym razem Douglas pochwalił się zdjęciem, na którym Joanna pozuje w piżamie bez makijażu. 

Naturalne zdjęcie na Instagramie

Mąż Joanny pochwalił się w mediach społecznościowych fotografią Joanny i małej córeczki. Chociaż modelka może liczyć na pomoc męża, mamy, siostry i pielęgniarki, sama zajmuje się dzieckiem.  

Na zdjęciu, które opublikował Douglas Nunes widać, że Asia nie ma na sobie makijażu ani starannie ułożonej fryzury. W tym momencie ważniejsze są dla niej inne rzeczy.

Instagram/Douglas Nunes

Joanna Krupa wróciła do pracy

Modelka niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Po dwóch tygodniach wróciła do pracy. Jak prezentuje się jej sylwetka po porodzie? Wygląda obłędnie!

W miniony weekend modelka pojawiła się na jednej z imprez organizowanych w Hollywood. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem, które opatrzyła opisem.

Dwa tygodnie po urodzeniu dziecka, to dobry powód na wspólne wyjście mam.

Instastory/Joanna Krupa


Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
91
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
13.11.2019
Ola
Jak ma się czuć.to wie każda mama.. Obolala, jak to po porodzie. Nie ważne czy cc czy naturalny poród. Wszytsko boli, zmęczenie ale wieeeelkie szczęście. Życzę zdrowia obu kobitkom i wiele radości opłatach łzami szczęścia. Pozdrawiam Ola. M.