Gwiazdy

Pech to nie grzech. Zobacz film już w te święta!

Gwiazdy

Pech to nie grzech. Zobacz film już w te święta!

Chcecie się zrelaksować w święta Bożego Narodzenia? Idźcie do kina! Nowy film „Pech to nie grzech” to idealna propozycja na udany świąteczny wieczór! O czym jest film „Pech to nie grzech”? Kiedy premiera? Sprawdźcie!

  • Premiera filmu „Pech to nie grzech”.
  • O czym jest film „Pech to nie grzech”?
  • Plejada gwiazd w „Pech to nie grzech”.

Premiera filmu „Pech to nie grzech”

W poniedziałek 17 grudnia odbyła się oficjalna premiera filmu "Pech to nie grzech" dla mediów i gwiazd. W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, 25 grudnia film będziecie mogli oglądać już w kinach. "Pech to nie grzech" to nowa propozycja komedii romantycznej na Święta. Reżyserem jest Ryszard Zatorski znany z takich hitów kinowych jak „Dzień dobry, kocham cię!” oraz „Porady na zdrady”, „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!”, „Nigdy w życiu!”.


"Miłość jest wszystkim". Czym zaskoczy nas świąteczna komedia?


O czym jest film „Pech to nie grzech”?

O czym jest film „Pech to nie grzech”? Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i dlatego, że w miłosnych sprawach ma cały czas pecha, nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko jednak zaczyna się zmieniać, kiedy któregoś dnia staje się świadkiem zawarcia zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę... Co z tego wynika?

W konsekwencji Natalia ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej – Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes… W tym momencie zaczyna się dopiero prawdziwa akcja!


Oblicza miłości w filmie "Planeta Singli 2"


Plejada gwiazd w „Pech to nie grzech”

W filmie "Pech to nie grzech" wystąpili: Maria Dębska („Moje córki krowy”, „Cicha noc”, „W rytmie serca”), Mikołaj Roznerski („Porady na zdrady”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „M jak miłość”), Krzysztof Czeczot („Porady na zdrady”, „Gotowi na wszystko. Exterminator”, „Volta”), Barbara Kurdej-Szatan („Dzień dobry, kocham cię!”, „Wkręceni 2”, „Narzeczony na niby”), Anna Prus („Dzień dobry, kocham cię!””, „Ja wam pokażę!”), Michał Koterski („Dzień świra”, „Porady na zdrady”, „Śniadanie do łóżka”), Tomasz Karolak („Listy do M.”, „Planeta Singli”, „7 uczuć”), Anna Dereszowska („Porady na zdrady”, „Lejdis”, „Dzień dobry, kocham cię!”), Krystyna Tkacz („Dzień świra”, „Randka w ciemno”, „Pokaż kotku, co masz w środku”), Jan Frycz („Och, Karol 2”, „Wyjazd integracyjny”, „To nie tak jak myślisz, kotku”), Julia Kostow („Planeta Singli”, „Narzeczony na niby”, „Leśniczówka”).


Najlepsze filmy na weekend. Sołtysik poleca


Premiera filmu "Pech to nie grzech" już 25 grudnia 2018 roku. Pójdziecie do kin?

Pech to nie grzech, plakat

Fot. Materiały prasowe


Co sądzisz o tym artykule?
1
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0