Gwiazdy

Paweł Wilczak o swojej roli w "Usta Usta". Jak potoczyły się losy Adama?

Gwiazdy

Paweł Wilczak o swojej roli w "Usta Usta". Jak potoczyły się losy Adama?

Serial "Usta usta" po kilku latach powraca do TVN! W rolach głównych zobaczymy znanych z poprzednich sezonów aktorów – Pawła Wilczaka, Sonię Bohosiewicz, Wojtka Mecwaldowskiego, Magdalenę Popławską i Marcina Perchucia. Jak potoczyły się losy granego przez Wilczaka Adama?

Serial "Usta usta" powraca na antenę

Serial zadebiutował na antenie TVN 10 lat temu i doczekał się trzech sezonów. Poszukiwania idealnej połówki, miłość, zdrada, ucieczka od rutyny – to pełna uroku historia o uniwersalnych wartościach i ponadczasowej przyjaźni. Produkcja nigdy nie odbiegała od rzeczywistości, podejmując często kontrowersyjne tematy.

Serial "Usta usta" wraca z całą bezczelnością, do której nas przyzwyczaił. Adam, Iza, Piotrek, Agnieszka i Krzysztof są dzisiaj starsi, choć niekoniecznie mądrzejsi. Zostawiliśmy ich na rozdrożach: Adama opłakującego zmarłą małżonkę, a oba małżeństwa w stanie daleko posuniętego rozpadu. Dziś, mimo upływu lat, każdy z bohaterów jest nadal na zakręcie. Znowu życie całej piątki (a raczej piątki plus, bo wolne miejsce obok Adama szybko się zapełni) pustoszą miłosne perturbacje i problemy egzystencjalne dodatkowo wzmocnione przez zawirowania z dorastającymi dziećmi. W nowej serii odnajdziemy znak firmowy serialu: opowiadanie o najtrudniejszych sprawach, bez tematów tabu w lekkiej, słodko-gorzkiej konwencji. Będzie ostro, ale nie boimy się skandalu, bo lubimy prowokować do myślenia

- mówi Wojciech Bockenheim, producent serialu "Usta usta".

Losy bohaterów 

Od jakiegoś czasu wszyscy fani serialu "Usta usta" zacierają ręce na myśl o nowym sezonie. Po długiej przerwie widzowie ponownie będą mogli śledzić losy trzech par, które zmagają się z różnymi problemami. Pamiętacie historie Adama? Jak poradził sobie po stracie partnerki? O jego losach opowiedział Paweł Wilczak.

 Minęło 10 lat. Opuścił granicę terytorialną Polski. Zaczął tam pracować i układać sobie życie 

- zdradził aktor. 

Czy serialowy Adam ponownie się zakocha? Aktor wyjawił, że Dawidzki w nowym sezonie będzie musiał zdecydować się na poważne życiowe kroki. 

 Podejmuje próbę zorganizowania sobie życia prywatnego. Chce wziąć ślub 

- dodał.

 Jak w oczach Soni Bohosiewicz zmienili się bohaterowie serialu? Zobacz wideo. 

Zobacz też:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.


Co sądzisz o tym artykule?
89
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0