Gwiazdy

Paweł Małaszyński w 5. sezonie "Usta Usta". "Będę masakrował życie Pawła Wilczaka". A kogo zagra Edyta Olszówka?

Gwiazdy

Paweł Małaszyński w 5. sezonie "Usta Usta". "Będę masakrował życie Pawła Wilczaka". A kogo zagra Edyta Olszówka?

"Usta usta" to niekwestionowany hit. W poniedziałek, 12 kwietnia w serwisie Player.pl zadebiutuje piąty sezon serialu. Do produkcji dołączyli Edyta Olszówka i Paweł Małaszyński. Aktorzy w Dzień Dobry TVN uchylili rąbka tajemnicy na temat swoich postaci.

Serial "Usta Usta" - o czym jest?

Serial "Usta Usta" zadebiutował na antenie stacji TVN w 2010 roku i doczekał się wówczas trzech sezonów. Wielbiciele produkcji znów mogą śledzić losy bohaterów. Po dekadzie serial został reaktywowany. Czwarty sezon emitowany był na początku jesiennej ramówki 2020 roku. Długo nie trzeba było czekać, a lada moment - 12 kwietnia pojawi się piąta edycja

"Usta Usta 5" - Edyta Olszówka i Paweł Małaszyński 

W obsadzie nowego sezonu ponownie znaleźli się m.in.: Paweł Wilczak, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Popławska, Marcin Perchuć i Anna Czartoryska-Niemczycka. Z kolei do produkcji dołączyli Edyta Olszówka i Paweł Małaszyński. Co ciekawe o tym, że wspólnie występują, dowiedzieli się dopiero w Dzień Dobry TVN:

- Nie miałem pojęcia, że Edyta gra w tym serialu – powiedział aktor. – Ja też nie miałam pojęcia. Dlatego tak bardzo się cieszymy ze spotkania. Przystąpiliśmy do takiej pracy, gdzie już pociąg był rozpędzony – dopowiedziała aktorka.

Aktorzy są zadowoleni z tego, że mogą być częścią popularnej produkcji. - Takie jednorazowe wejścia są fajne. Ja je bardzo lubię - podkreślił Paweł Małaszyński, który wciela się w postać Dominika. Jego bohater ma romans z Magdą (Anna Czartoryska-Niemczycka). Dodatkowo zaczyna zabiegać o nią Adam (Paweł Wilczak). Z kolei Justyna Olszówka jako Agata pojawi się w życiu Krzysztofa (Marcin Perchuć). Odliczamy zatem godziny do premiery piątego sezonu. 

5. sezon serialu "Usta Usta" - gdzie można obejrzeć?

Najnowszy sezon bawiącej tysiące widzów produkcji będzie dostępny na platformie Player.pl już 12 kwietnia. Kolejne premierowe odcinki "Usta Usta" publikowane będą w każdy poniedziałek.

 Zobacz także:

Dominika Kasińska z "Down the Road" pracuje w szkole. "Rozumiem dzieci. Prowadzę też zajęcia dla nich"

Mateusz Hładki jako jeden z pierwszych dziennikarzy informował o katastrofie smoleńskiej. "To był dzień wielkiej próby"

Michał Cessanis podziwia kwiaty w Zalipiu, wsi, która ma wyjątkową tradycję. "I nie chodzi o te zasadzone w ogródku"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
83
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
11.04.2021
Katka
Ale o czym jest serial nadal nie wiem.