Gwiazdy

Paulina Krupińska-Karpiel o początkach pracy w Dzień Dobry TVN. "Rzucono nas na głęboką wodę"

Gwiazdy

Paulina Krupińska-Karpiel o początkach pracy w Dzień Dobry TVN. "Rzucono nas na głęboką wodę"

Paulina Krupińska i Damian Michałowski od niemal roku witają się z naszymi widzami w Dzień Dobry TVN. Była Miss Polonia do dzisiaj pamięta swój pierwszy raz w programie na żywo. Powiedzieć, że towarzyszyły jej ogromne emocje, to jak nie powiedzieć nic. - Wszyscy nas straszyli, że jak przeżyjemy wywiad z Magdą Gessler, to już wszystko przeżyjemy - usłyszeliśmy od gwiazdy. Z Pauliną rozmawialiśmy na planie wiosennego spotu ramówkowego TVN.

Paulina Krupińska i jej debiut w Dzień Dobry TVN

Była modelka i jej redakcyjny kolega, Damian Michałowski, zadebiutowali w naszym programie 5 marca 2020 r. 

- To był dzień pełen emocji. Nie ukrywam, że praca w Dzień Dobry TVN to największe wyzwanie zawodowe w moim życie. Cała ekipa nas świetnie przyjęła. Na sukces programu pracuje mnóstwo osób, bez nich bylibyśmy małym elementem układanki. Damian Michałowski pomagał mi po mojej prawej stronie - powiedziała nam gwiazda. 

Pierwszego dnia w nowej pracy prowadzący rozmawiali w studiu z Magdą Gessler. Jak dowiedzieliśmy się po czasie, nie obyło się bez stresu - na szczęście zupełnie niepotrzebnego. 

- Nasz debiut był najtrudniejszy. Wszyscy nas straszyli, że jak przeżyjemy wywiad z Magdą Gessler to już wszystko przeżyjemy. A nie było w ogóle strasznie. Magda była fantastyczna i przemiła. Pamiętam, że przyszła z tatą i narzeczonym, bo świętowała rocznicę pracy na planie "Kuchennych Rewolucji". Był taniec i zabawa, do dziś jesteśmy zresztą bohaterami memów w tym temacie - mówiła Paulina Krupińska. 

Paulina Krupińska nie znała Damiana Michałowskiego

Prowadząca program zdradziła także, że nie znała się ze swoim telewizyjnym partnerem. Kiedy jednak spotkali się pierwszy raz, od razu znaleźli wspólne tematy. 

- Rzucono nas na głęboką wodę. Myśmy się poznali dwa dni przed ogłoszeniem ramówki wiosennej w 2020 r. I tak nam dobrze się zapoznawało, że zgasili nam światło w knajpie. Od razu złapaliśmy wspólny język. Na podobnych etapach jesteśmy w życiu. Damian ma żonę i dwójkę dzieci, a ja męża i dwójkę dzieci - podsumowała gwiazda. 

Paulina Krupińska o Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska w 2012 r. zdobyła tytuł Miss Polonia i nigdy nie przypuszczała, że będzie prowadzić program śniadaniowy. 

- Nie spodziewałam się i nie było to moje marzenie. Żyję tu i teraz. Każdy projekt i praca, jaką miałam przychodziły spontanicznie. Pracując w modelingu dostałam zaproszenie do konkursu Miss Polonia, w efekcie zostałam Miss Polonią. Zaczęto robić ze mną wywiady, dano mi głos i ktoś zauważył, że nawet ze sensem mówię, a nie tylko wyglądam. Tak dostałam propozycję w telewizji, potem kolejną i kolejną, aż w końcu ta przyszła. Teraz mogę powiedzieć, że czuje się bardzo spokojna, ale nie jest to mój sens życia. Bo robię swoje i wracam do domu do dzieciaków - stwierdziła.

Wiosna 2021 w TVN

Już od 15 lutego widzowie TVN będą mogli oglądać nowe propozycje stacji. Do tego czasu wszystkie premiery są dostępne w serwisie Player.pl. Paulina Krupińska zdradziła nam, jak wyglądała praca na planie podczas kręcenia spotu ramówkowego.

- Mamy łatwą rolę, my z Marcinem otwieramy drzwi do wielkiego domu, w którym widzowie będą mogli zobaczyć gwiazdy wiosennej ramówki TVN - powiedziała dziennikarka.

Zobacz też:

Reporter: Oskar Netkowski
Co sądzisz o tym artykule?
82
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0