Dzień Dobry Extra

Paulina Gałązka: "Granie u boku Mariana Dziędziela jest spełnieniem moich marzeń!" – live DDTVN

Dzień Dobry Extra

Paulina Gałązka: "Granie u boku Mariana Dziędziela jest spełnieniem moich marzeń!" – live DDTVN

Warszawska Praga, miłość do zwierząt, premiera nowego filmu. To tematy wczorajszego live’a, którego na naszym Instagramie poprowadziła Katarzyna Jaroszyńska. Gościem dziennikarki była Paulina Gałązka, która odpowiedziała na wszystkie nurtujące Was pytania.

  • Wakacyjne live Dzień dobry TVN
  • Aktorka z Pragi
  • Miłośniczka zwierząt
  • „Na bank się uda”
  • O czym opowiada fabuła filmu?

Wakacyjne live Dzień dobry TVN

Od 25 czerwca, w wakacyjne dni powszednie, reporterzy Dzień Dobry TVN zapraszają Was na wirtualne spotkania na żywo z ciekawymi gośćmi w rozmaitych miejscach.

Aktorka z Pragi

Kolejną gwiazdą, której mogliście zadawać pytania na naszym Instagramie była Paulina Gałązka, z którą Kasia Jaroszyńska spotkała się na Pradze. To tu wychowała się Paulina.

To są właśnie moje klimaty. Uwielbiam Pragę Północ. Kiedy wróciłam ze studiów w Łodzi, kupiłam tu też mieszkanie. Uwielbiam tę dzielnicę. Praga jest taka swojska. Luzie są gościnni i mili. Ja w swoim bloku mam mnóstwo wspaniałych sąsiadów, od których czasami dostaję chleb za darmo.

Miłośniczka zwierząt

Paulina na spotkanie z naszą dziennikarką przyszła z 12-letnim psem Dino, który obecnie przebywa u Pauliny na tzw. „domu tymczasowym”. Aktorka postanowiła pomóc mu znaleźć nowy dom.

Dino jest po operacji zaćmy. Jest bardzo grzecznym pieskiem. Wiadomo jak to jest, starość nie radość. Starszym pieskom jest trudniej znaleźć dom, niż tym młodym. Ręczę za Dinusia, że jest prawdziwym dżentelmenem.

„Na bank się uda”

Wczorajszy dzień był wyjątkowy dla Pauliny nie tylko z tego powodu, że po raz pierwszy w życiu uczestniczyła w transmisji live. Wczoraj miała miejsce uroczysta premiera filmu „Na bank się uda”, w którym Paulina gra jedną z głównych ról.

Jest to komedia kryminalna, którą kręciliśmy w Krakowie. Grałam tam u boku najlepszych aktorów. Sama nie mogę w to jeszcze uwierzyć. Grałam tam wnuczkę Mariana Dziędziela, którego uwielbiam. A tu nagle taki prezent od życia. W filmie gra również Maciej Stuhr, Adam Ferency i Lech Dyblik.

Ci aktorzy nigdy nie dali mi odczuć, że jestem mniej doświadczoną aktorką. Traktowali mnie jak równą partnerkę. To jest bardzo miłe.

W potrzeby filmu „Na bank się uda” Paulina przeszła ogromną metamorfozę. Ogoliła z jednej strony włosy i mocno rozjaśniła brwi.

O czym opowiada fabuła filmu?

Film przedstawia perypetie trzech starszych panów (Marina Dziędziel, Adam Ferency i Lech Dyblik), którzy są już na emeryturze. Pewno dnia postanawiają obrabować bank.

Czy Paulina była zestresowana przed uroczystą premierą?

Muszę się przyznać, że ja uwielbiam premiery. Czuję się wtedy jak ryba w wodzie. Już jako mała dziewczynka uwielbiałam się przebierać w buty i sukienki mojej mamy.

- przyznała Paulina.

Zobacz też:

Agnieszka Maciąg: joga i medytacja na pokonanie lęków – zobacz live DDTVN

Odeta Moro: „Po ciąży moje ciało wyglądało bardzo źle. Miałam cellulit od kostek po szyję”

Bovska. Artystka wielowymiarowa! - live DDTVN

Źródło: instagram.com/dziendobrytvn |
Co sądzisz o tym artykule?
53
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
11.08.2019
Danioz
Paulina najlepsza! ❤️