Gwiazdy

Paula Tumala będzie miała bliźniaki! Znamy już płeć dzieci

Gwiazdy

Paula Tumala będzie miała bliźniaki! Znamy już płeć dzieci

Paula Tumala urodzi bliźniaki! Taką wspaniałą wiadomością podzieliła się z fanami na Instagramie. Gwiazda zostanie podwójną mamą na początku 2020 roku. Paula Tumala będzie miała dwie dziewczynki! Jakie otrzymają imiona? O tym w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała Basia Pasek. 

Influencerka chętnie dzieli się najszczęśliwszymi momentami swojego życia w mediach społecznościowych. Gwiazda podzieliła się radosną nowiną - opublikowała piękne zdjęcia i uroczy wpis dotyczący jej ciąży. We wpisie przyznała, że marzyła o tym, aby mieć bliźniaki.  

Spełniają się największe marzenia Pauli Tumali 

Paula Tomala dodała wpis na Instagramie, w którym potwierdziła, że będzie miała bliźniaki. Gwiazda wyznała, że spełniają się jej największe marzenia - najpierw o miłości, później o rodzinie, a teraz o bliźniakach! 

Cichutko sobie myślałam, marzyłam, żeby to były bliźniaki... i to właśnie jest niesamowite !!!
Już na drugim usg okazało się, że moje największe z największych marzeń, spełniło się - TAK!!! Właśnie tak!!!
Będziemy mieli bliźniaki ❤️❤️
Kochani, jako kobieta, przyszła mama, lepiej bym sobie nie mogła tego wymarzyć‼️
Tak naprawdę, do tej pory nie mogę w to uwierzyć, że to właśnie My jesteśmy tymi szczęściarzami ❤️!!!!

>>> Zobacz też: Naga sesja Pauli Tumali. Fotomodelka jest w zaawansowanej ciąży

Paula Tomala: "To będą dwie Słowianeczki"

Gwiazda nie mogła długo ukrywać płci dzieci. Również tą wiadomością chciała podzielić się ze swoimi fanami. W kolejnym wpisie poinformowała, że spodziewa się przyjścia na świat dwóch dziewczynek! 

Dzień dobry, cześć słoneczka 💕😘
Jak już pochwaliłam się, że będę miała bliźniaki, to teraz jeszcze pozwolę sobie tylko dodać, że to będą dwie DZIEWCZYNKI 👧🏼👧🏼 dwa małe serduszka, dwie małe Słowianeczki 👩‍👧‍👧👯‍♀️
Lepiej nie mogłabym sobie tego wymarzyć ☺️❤️❤️❤️
Życzę miłego dnia i wysyłam mnóstwo pozytywnej energii 💋💋💋💐

>>> Zobacz też: Dlaczego warto chodzić na basen w czasie ciąży?

Jak będą miały na imię bliźniaki Pauli Tumali?

Gdy informacja o bliźniaczej ciąży Pauli Tumali nie była jeszcze znana, gwiazda w rozmowie z reporterem wyznała, że podobają jej się trzy imiona: Nadia, Anastazja, Nija. Teraz, gwiazda dodała nagranie na Insta Stories, na którym prezentuje wózki i foteliki samochodowe dla swoich dzieci.  Pokrowce będą sygnowane imionami. Jeden z nadruków Paula Tomala pokazała na filmiku. Okazuje się, że jedna z bliźniaczek będzie nosiła imię Nadia! 

Przyszłej mamie gratulujemy! 

>>> Zobacz film: Paula Tumala o przygotowaniach do narodzin córeczki. „Są już różowe gadżety, mam już nawet jeden wózek”

Zobacz film: Paula Tumala o przygotowaniach do narodzin córeczki. „Są już różowe gadżety, mam już nawet jeden wózek”. Źródło: X-news. 

>>> Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
67
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0