Gwiazdy

Patrycja Markowska z okazji urodzin pokazała zdjęcie z dzieciństwa. "Wtedy już w stylu trochę rock'n'rollowym"

Gwiazdy

Patrycja Markowska z okazji urodzin pokazała zdjęcie z dzieciństwa. "Wtedy już w stylu trochę rock'n'rollowym"

Patrycja Markowska postanowiła opublikować swoje zdjęcie z dzieciństwa. Zrobiła to nie bez powodu. W poniedziałek, 21 grudnia, obchodziła swoje 41. urodziny. 

Patrycja Markowska skończyła 41 lat

W poniedziałek Patrycja Markowska obchodziła swoje 41. urodziny. Z tej okazji piosenkarka umieściła na swoim Instagramie zdjęcie z dzieciństwa. O wydarzeniu mówiła Basia Pasek w Dzień Dobry TVN i odniosła się do wyglądu młodej Patrycji.

- Wtedy już w stylu trochę rock'n'rollowym. I tak jej zostało do dzisiaj. Nic dziwnego, że ten rock'n'roll w jej żyłach płynie skoro jest takiego wybitnego muzyka córką - powiedziała Basia Pasek.

Nasza reporterka zaznaczyła jednak, że wokalistka nie jest już tylko córką wybitnego muzyka, a po prostu Patrycją Markowską, która sama zapracowała na swój sukces i oddzielenie jej od ojca.

Urodziny w wyjątkowy dzień

Pod postem wokalistki posypały się życzenia.

​- Pati kochanie żyj długo w zdrowiu, szczęściu i urodzie! Oceanu miłości! ?? I najlepszy szampan niech zawsze czeka schłodzony! ☘️? - czytamy w jednym z komentarzy.

- Wszystkiego najlepszego w tym wyjątkowym dniu, dużo zdrówka przede wszystkim, ale i jak najszybszego powrotu sytuacji do normalności i przede wszystkim przywrócenia koncertów w bezpiecznej atmosferze ??? - brzmiał inny.

Sama Patrycja w opisie swojego postu odniosła się nie tylko do swoich urodzin, ale również do wyjątkowego wydarzenia, jakie miało miejsce w poniedziałek.

- Dzisiejsza data to nie tylko dzień moich urodzin, ale i podobno wielka koniunkcja Saturna i Jowisza, która zdarza się niezwykle rzadko. Niech się od dzisiaj dzieje dla nas najpiękniejsze. Tego Wam życzę! ❤️​ - napisała. 

Zobacz też:

Sonia Bohosiewicz skończyła 45 lat. Z okazji urodzin zrobiliśmy jej niespodziankę: "Rozłożyliście mnie na łopatki"

Tomasz Barański podsumował swoje życie i karierę niezwykłym filmem. "To było bardzo duże wyzwanie"

Oliver Janiak podał szczęśliwą informację: "Witamy na świecie Juniora"

Źródło: Instagram |
Co sądzisz o tym artykule?
80
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0