Newsy

Śluby par w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Kto ma największe szanse na miłość?

Ślub od pierwszego wejrzenia

TVN7

Newsy

Śluby par w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Kto ma największe szanse na miłość?

Ślub od pierwszego wejrzenia

TVN7

Czas na śluby w 5. sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Widzowie dowiedzą się w końcu, jak zostały dobrane pary w tej edycji. Kto z kim spotkał się w dniu ślubu i kto ma największą szansę na miłość?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odcinek 5. – śluby uczestników

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" - Iga 

Iga z Pabianic zrobiła wszystko, aby punktualnie pojawić się na swoim ślubie. Emocje dawały się jednak we znaki. W końcu poznała swojego przyszłego męża. - Pierwsze wrażenie jest fantastyczne – stwierdziła rozemocjonowana Iga. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" – Laura 

Nieco spóźniona na ślub Laura także w końcu poznała swojego przyszłego męża. Nie była zawiedziona. – Czuję pozytywne fluidy – oceniła. Od razu mogła liczyć na przyjazny gest od przyszłego męża, który złapał ją za rękę, aby uspokoić nerwy związane ze ślubem. Czy to zwiastuje udany związek?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" – Izabela 

Iza nie mogła spać całą noc przed ślubem. Mimo to w tym wielkim dniu prezentowała się znakomicie. Widząc mężczyznę, który na nią czeka miała jednak wątpliwości, co do trafności doboru partnera dla niej. To nie jest typ mojego wymarzonego mężczyzny – stwierdziła na samym początku. Później przyznała, że dopiero po jakimś czasie zauważyła, że mężczyzna, z którym bierze ślub ma ładne oczy, uśmiech i dłonie. Czy kiedy pozna go bliżej uzna, że to jednak ten wymarzony?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" – Karol

Karol cierpliwie czekał na swoją przyszłą małżonkę. Był dość zachowawczy w wyrażaniu pierwszej opinii. – Bardziej podobają mi się brunetki niż blondynki – zauważył pan młody. Jak dalej potoczy się jego relacja z żoną?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" – Maciej

Jak ją zobaczyłem to pomyślałem, że jestem szczęściarzem – przyznał Maciej po spotkaniu ze swoją przyszłą żoną. W czasie ceremonii próbował rozładować emocje i uspokajać zdenerwowaną pannę młodą. Od razu poczuł, że w dniu jego ślubu może rozpocząć się coś pięknego.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" – Kamil

Kamil poczuł ulgę, kiedy zobaczył pannę młodą. – Ślicznie wyglądasz – stwierdził, widząc ją po raz pierwszy w życiu. W czasie ceremonii próbował być spokojny, później miał okazję zamienić kilka zdań z żoną. Okazało się, że jest od niego starsza. Czy to jakoś wpłynie na ich związek?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" – gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" to społeczny eksperyment z udziałem osób, które nie mają szczęścia w miłości. Eksperci dobierają pary, a przyszli małżonkowie poznają się dopiero w dniu ślubu. Czy w 5. edycji wszyscy dadzą sobie szansę na miłość?

Premierowe odcinki programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5" w piątki o godz. 20:30 na antenie TVN7. Wcześniej dostępne są także w Player.pl.

Zobacz wideo: Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 5 | Odcinek 5 | Zwiastun

Źródło: TVN7/x-news

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
89
15
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
7
24.03.2021
Ada
Dokladnie tak !!! Nie wiem jak można bylo ich tak sparować ???!!
Przecież Iza z Karolem stworzyliby związek o którym oboje marzyli, pasują do siebie idealnie...
Widac rozczarowanie, masakra.
24.03.2021
tvn_cycuszak_685180
Dokładnie Iza z Karolem a Iga z Kamilem. Wtedy może by coś z tego wyszło.
24.03.2021
Ania
Dokładnie...
24.03.2021
elizka
To tak jakby ktoś zadrwił z ludzi którzy i tak w życiu nie mieli szczęścia,po prostu na oko widać totalne niedopasowanie.
24.03.2021
hollyshit
przynajmniej darmowe wakacje mieli
24.03.2021
eey
serio?
po ich zachowaniu całkiem inaczej stawiałem na pary
23.03.2021
Emiezib
Teraz właśnie uwierzyłam, że w TV ważne jest, żeby był show, a nie szczęście tych ludzi! Totalna pomyłka ten dobór. Iza z Kamilem, Iga z Karolem!? Do końca miałam nadzieję, że to pomyłka. Nie wierzę po prostu, aż się nie chce dalej oglądać.
Rozwiń wszystkie komentarzy