Newsy

One Republic ponownie w Polsce. Wiemy, kiedy ruszy sprzedaż biletów

GettyImages

Newsy

One Republic ponownie w Polsce. Wiemy, kiedy ruszy sprzedaż biletów

GettyImages

One Republic rusza w trasę koncertową. Zespół odwiedzi Europę jesienią 2020 roku, a jednym z przystanków będzie Polska. Zobacz, kiedy i gdzie wystąpią twórcy hitowego "Apologize". 

One Republic ponownie pojawi się w Polsce. Zespół po raz pierwszy odwiedził Warszawę w 2014 roku podczas Native World Tour. Na Torwarze grał wtedy takie hity jak "Counting Stars" czy swój najpopularniejszy utwór "Apologize". 

Koncert One Republic w Polsce 2020

Muzycy niedługo wyruszą w swoją piątą trasę koncertową. Poza Gruzją czy Rosją odwiedzą także Polskę. Koncert odbędzie się 12 listopada 2020 roku na hali COS Torwar w Warszawie. Występ będzie promować piąty album studyjny, którego premiera planowana jest na drugą połowę tego roku. Do tej pory zespół przedstawił trzy single, które mają się pojawić na płycie. 

One Republic w Polsce bilety

Bilety na koncert One Republic w Polsce będą w sprzedaży już na początku marca. Będą dostępne od 6 marca od godz. 10:00 na LiveNation oraz Ticketmaster. Dla bardzo niecierpliwych uruchomiona zostanie przedsprzedaż, która startuje kilka dni wcześniej. 

Przedsprzedaż dla posiadaczy kart Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 4 marca o 10:00 i potrwa do piątku, 6 marca do 9:00. Przedsprzedaż na Ticketmaster potrwa od 5 marca o 10:00 do 6 marca do 10:00.

Zobacz też:

Nowy program „Down the road. Zespół w trasie” już dziś w TTV. Jakie przygody spotkały uczestników?

Milionerzy. Spójnik wyłączający - które przykazanie się od niego rozpoczyna? 

Co sądzisz o tym artykule?
68
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0