Gwiazdy

Oliwia Bieniuk trenuje nietypowy sport. Pójdzie w ślady taty?

Gwiazdy

Oliwia Bieniuk trenuje nietypowy sport. Pójdzie w ślady taty?

Oliwia Bieniuk 18 października skończyła 18 lat. Nastolatka ma już kilka pomysłów na dorosłe życie. Ostatnio zaskoczyła fanów, kiedy wrzuciła do sieci nagranie z treningu akrobatyki. Jej powietrzne popisy wcale nie wyglądają amatorsko.

Anna Przybylska odeszła 6 lat temu. Po jej śmierci, media śledzą każdy krok córki aktorki, Oliwii Bieniuk. 18-latka ma spore grono fanów. Na Instagramie śledzi ją 180 tys. fanów. Ostatnio pokazała im swoją nową pasję.

Oliwia Bieniuk trenuje akrobatykę

Ostatnio nastoletnia gwiazda w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN z Dorotą Wellmann przyznała, że chce pójść w ślady mamy i marzy się jej kariera aktorska. Oliwia odkryła jednak w sobie nowy talent. Teraz trenuje akrobatykę.

-  Jej InstaStory wskazuje na to, że Oliwia jest na zaawansowanym poziomie. Bo i salto było i przewroty, więc kto wie, może z niej wyrasta kolejna gimnastyczka? - powiedziała Sandra Hajduk w Dzień Dobry TVN.

- Oliwia ma jeszcze czas. Mimo tego, że powiedziała, że przymierza się do aktorstwa, być może pójdzie drogą sportową. A przypomnijmy, że tata Oliwii, Jarosław Bieniuk, jest sportowcem - piłkarzem, więc te geny ma aktorskie i sportowe - dodała nasza reporterka.

Oliwia Bieniuk o aktorstwie 

Mama zaraziła Oliwię Bieniuk miłością do aktorstwa, a tata do sportu. Dziewczyna od kilku lat szkoli swój warsztat, a nawet wystąpiła w etiudzie. 18-latka zdaje sobie jednak sprawę, że nie jest to łatwy zawód, dlatego w razie niepowodzenia, ma przygotowaną alternatywę.

- Jak nie wyjdzie mi z aktorstwem, no to chciałabym jakby pójść dalej z modelingiem... Ja ogólnie jestem bardzo krytyczna, jeżeli chodzi o samą siebiewyznała niedawno Oliwia Bieniuk w rozmowie z Dorotą Wellman.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
59
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0