Gwiazdy

Olga Bołądź zaskoczona naszą niespodzianką: "Pozdrawiam wszystkich, którzy też nie mają urodzin"

Gwiazdy

Olga Bołądź zaskoczona naszą niespodzianką: "Pozdrawiam wszystkich, którzy też nie mają urodzin"

Olga Bołądź zawsze może liczyć na swoją przyjaciółkę Magdalenę Lamparską. Ta, wraz z naszą reporterką Kasią Olubińską, zorganizowała dla niej urodzinową niespodziankę. W dopieszczeniu całego planu pomógł ukochany Olgi, Jakub Chruścikowski. Aktorka niczego się nie spodziewała. Zobacz, jak zareagowała w naszym programie na żywo.

Olga Bołądź ma urodziny

Aktorka obchodzi swoje święto co 4 lata, bo urodziła się 29 lutego. W tym roku na próżno więc szukać tego dnia w kalendarzu. Magdalena Lamparska znalazła jednak sposób, by sprawić radość swojej przyjaciółce. Wraz z życiowym parterem Olgi, Jakubem Chruścikowskim, zaaranżowała niespodziankę z okazji jej 37. urodzin. 

- Kuba powiedział jej, że jadą na przegląd samochodowy, bo Olga kolekcjonuje stare auta i interesuje się motoryzacją. Wszystko dopięte jest w totalnej tajemnicy - zdradziła nam Magda, która czekała na Olgę z jej ulubionym sernikiem i kwiatami. 

Gwiazda po przyjeździe na miejsce nie kryła zdziwienia, ale i radości. 

- Mieliśmy przyjechać tu porozmawiać, co będziemy robić z naszym 30-letnim samochodem. Wystrzegam się takich niespodzianek, więc widocznie byłam za mało czujna. A Kuba od rana mnie pospieszał - mówiła Olga Bołądź. 

- Pozdrawiam wszystkich, którzy jak ja urodzili się 29 lutego i nie mają urodzin - dodała aktorka.  

Olga Bołądź i Jakub Chruścikowski

Aktorka w 2013 r. urodziła synka Brunona. Ojcem dziecka jest były partner aktorki Rafał, z którym rozstała się jeszcze przed narodzinami chłopca. Do września 2018 r. była w związku z aktorem Sebastianem Fabijańskim. 

Rok temu serce gwiazdy skradł Jakub Chruścikowski, właściciel kilku warszawskich restauracji i klubów. Mężczyzna jest od gwiazdy o 7 lat młodszy. Zakochanych łączy zamiłowanie do motoryzacji i zwierząt. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Reporter: Kasia Olubińska
Co sądzisz o tym artykule?
69
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
03.03.2021
Klaudynka
Mam koleżankę co urodziła się 29 lutego, co roku oczywiście przyjmuje życzenia, ale urodziny robi co 4 lata. To są spore imprezy. W zeszłym roku było 30 osób. My ze znajomymi kupiliśmy jej irobota. Wiadomo jak urodziny obchodzi co 4 lata to prezent musi być porządny.