Makijaż

Nowy wymiar rozświetlenia – kolekcja High Glass marki NYX Professional Makeup

mat. prasowe

Makijaż

Nowy wymiar rozświetlenia – kolekcja High Glass marki NYX Professional Makeup

mat. prasowe

NYX Cosmetics to jedna z najbardziej pożądanych marek makijażowych na świecie. Chociaż popularność zyskała dzięki niepozornej bazie do brokatów – NYX Glitter Primer - regularnie wprowadza na rynek nowe produkty przeznaczone do makijażu twarzy i oczu. Co więcej, marka podąża za trendami i oferuje swoim klientom innowacyjne konsystencje i formuły.

Dlaczego marka NYX zyskała popularność?

NYX Cosmetics jest profesjonalną marką o najwyższej jakości kosmetyków, ale przystępnej dla każdego konsumenta. Została założona w Los Angeles ponad 20 lat temu i do dziś potrafi zaskoczyć zarówno pomysłem, jak i formulacją produktów. Marka posiada na swoim koncie wiele bestsellerów i kolekcji. To między innymi wspomniana baza do brokatów (która do dziś nie ma na rynku kosmetycznym konkurencji), mixery do podkładów (były pierwszymi tego typu produktami w swojej kategorii), palety cieni do powiek z serii Ultimate oraz wiele, wiele innych. Chociaż jak sama nazwa wskazuje – marka przeznaczona jest dla profesjonalistów, również i osoby wykonujące makijaż na własny użytek – mają w swoich kosmetyczkach produkty NYX Cosmetics. Wszystko za sprawą ich łatwej dostępności, dużego wyboru odcieni oraz odpowiedniego stosunku ceny do jakości. Właśnie to wpłynęło między innymi na sukces marki.

Moda na rozświetlenie

Aktualnie jednym z największych trendów w makijażu jest rozświetlona, zdrowo wyglądająca skóra. Coraz częściej mówi się o technice strobingu, która polega na konturowaniu i modelowaniu twarzy produktami rozświetlającymi. Tego typu makijaże najlepiej sprawdzają się podczas okresu letniego, kiedy rezygnujemy z zastygających, mocno kryjących podkładów na rzecz właśnie – delikatnej i rozświetlonej skóry. Na rynku kosmetycznym dostępnych jest wiele produktów, które wykorzystywane są w technice strobingu – począwszy od bazy rozświetlającej po rozświetlacze w sticku, kamieniu i sypkie, a kończąc na mgiełkach, które są ostatnim elementem makijażu i pozostawiają błyszczące wykończenie skóry. Ten trend zauważalny jest nie tylko na wybiegach mody, ale wykorzystywany jest przede wszystkim przez użytkowniczki makijażu – niezależnie od typu cery czy wieku.

Nowy wymiar błysku

Samo rozświetlenie dorobiło się już co najmniej kilku wykończeń na skórze – drobinkowego (pozostawia widoczne drobinki brokatu), efektu tafli (bez widocznych drobinek), błysku eleganckiego (delikatnego, idealnego w codziennym makijażu) czy efektu mokrej skóry. Ciężko zaskoczyć już obecnego konsumenta czymś innowacyjnym – a jednak – marce NYX Professional Makeup się to udało. Ich najnowsza kolekcja High Glass pozostawia na skórze szklany efekt. Czym charakteryzuje się to wykończenie? Produkty z tej kolekcji nie posiadają widocznej bazy kolorystycznej, a jedynie – odbijają światło tworząc imitację szklanej skóry. To z pewnością robi wrażenie! Linia High Glass zawiera bazę rozświetlającą (High Glass Face Primer ), rozświetlacz w formie prasowanej  oraz puder o błyszczącym wykończeniu na skórze (High Glass Finishing Powder ). Wszystkie kosmetyki, które wchodzą w skład kolekcji, posiadają kilka odcieni. Marka w ten sposób dba o konsumenta, serwując mu możliwość wyboru dostosowanego do indywidualnych preferencji oraz potrzeb.

Chociaż po produkty z serii High Glass sięgają częściej osoby posiadające cerę suchą i odwodnioną – również posiadaczki skóry tłustej lub mieszanej mogą aplikować (w sposób kontrolowany) kosmetyki rozświetlające na twarz. Niewątpliwie, linia ta jest innowacyjną propozycją marki i bezapelacyjnie – wpisuje się w aktualne trendy i tendencje makijażowe.
Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
94
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0