Gwiazdy

Nowy singiel zespołu Smith & Thell niesie ważny przekaz dla społeczeństwa. „Jesteśmy dużo silniejsi, niż nam się wydaje”

Gwiazdy

Nowy singiel zespołu Smith & Thell niesie ważny przekaz dla społeczeństwa. „Jesteśmy dużo silniejsi, niż nam się wydaje”

Smith & Thell to szwedzki duet, który w Polsce dał się poznać dzięki hitom "Forgive Me Friend" czy "Hotel Walls". Przeboje te wiele razy usłyszeć mogliśmy w znanych stacjach radiowych. Dla naszych widzów zespół wykonał nowy utwór "Goliath".

Smith & Thell – działalność muzyczna

Smith & Thell to szwedzki zespół muzyczny, który powstał w 2012 roku w Helsingborgu. Jego założycielami są Maria Jane Smith i Viktor Thell, artyści umiejętnie łączą muzykę popularną z elementami muzyki folkowej.

Oprócz wielu singli, których słuchają fani na całym świecie, artyści mają też wiele innych sukcesów. Wiosną 2016 roku duet wygrał nagrodę w Los Angeles w kategorii "Nowy wschodzący artysta międzynarodowy", a w 2020 grupa zdobyła szwedzką nagrodę Grammis w kategorii "Kompozytor roku".

Nowy singiel zespołu

W marcu na YouTubie pojawił się nowy utwór zespołu zatytułowany „Goliath”. Chociaż piosenka ujrzała światło dzienne dopiero teraz, powstała w 2019 roku. Twórcy przyznali jednak, że wcześniej nie odważyli się na udostępnienie singla, gdyż kawałek ze względów osobistych był dla nich bardzo trudny. „Goliath” to hymn artystów dla tych, którzy są na przegranej pozycji. Smith & Thell swoją twórczością chcą przekazać, że nikt nie jest zbyt mały, żeby znaczyć naprawdę dużo. To przypomnienie dla wszystkich, że jesteśmy dużo silniejsi, niż nam się wydaje.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
57
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0