Gwiazdy

Nowa postać w "Zakochanych po uszy". Córka znanej aktorki dołącza do obsady. "Spowoduje niemałe zamieszanie"

Zakochani po uszy

TVN7

Gwiazdy

Nowa postać w "Zakochanych po uszy". Córka znanej aktorki dołącza do obsady. "Spowoduje niemałe zamieszanie"

Zakochani po uszy

TVN7

Widzowie serialu TVN7 "Zakochani po uszy" nie mogą narzekać na nudę. Emocji nie brakuje, a teraz po raz kolejny do obsady produkcji dołączają nowe osoby. Wśród nich jest Ina Sobala. Kogo zagra?

Kim jest Ina Sobala?

Córka aktorki Małgorzaty Pieńkowskiej i dziennikarza Jacka Sobali dostała rolę w przebojowym serialu TVN "Zakochani po uszy".  

Sobala najpierw ukończyła studia dziennikarskie, a następnie studia we wrocławskiej filii Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Zagrała w kilku filmach i serialach, m.in. "39 i pół tygodnia" czy "Chyłka. Inwigilacja". Teraz z wielkim entuzjazmem wypowiada się o swojej nowej roli w "Zakochani po uszy"

Ina Sobala w serialu "Zakochani po uszy"

30-letnia aktorka w 5. sezonie serialu TVN7 gra czarny charakter i bardzo jej to odpowiada. O swojej postaci napisała na Instagramie. 

- Mam nadzieję, że lubicie oglądać na ekranie wyraziste bohaterki... Moja najnowsza postać to najprawdziwszy schwarccharakter, przez duże "S". Oto przed wami ELIZA, czyli pewna siebie prawniczka, której nagłe pojawienie się w pewnej krakowskiej kancelarii, spowoduje niemałe zamieszanie i ciąg tragicznych zdarzeń #crazybitch. Proszę, nie dajcie się zwieść tej słodkiej mince, ta kobieta jest z piekła rodem. A jeśli jesteście ciekawi o co chodzi i gdzie tym razem zagram, to serdecznie zapraszam was do śledzenia serialu "Zakochani po uszy" - zdradziła aktorka i dodała, że "diaboliczna Eliza" będzie próbowała rozbić czyjś związek.

My już nie możemy się doczekać nowych odcinków z udziałem Iny, a Wy?

Zobacz wideo: Monika Fronczek po latach znów wciela się w Anię w "BrzydUli". "Trochę czasu mi zajęło, żeby wskoczyć w tę postać"

Zobacz także:

"Hotel Paradise 3". Bibi i Simon zdecydowali, że Sara i Krystian nie mogli się połączyć. Kto odpadł z programu?

Natalia Szroeder zdradziła imię córki. Kuba Wojewódzki: "O matko! Przecież ona będzie siedziała w ostatniej ławce"

Dorota Szelągowska doświadczyła w życiu biedy. Wspomnienie z dzieciństwa chwyta za serce

Co sądzisz o tym artykule?
80
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0