Gorące tematy

Nowa platforma płatnicza już w Polsce

monetki w internecie

Fot. Caiaimage/Adam Gault / Getty Images

Gorące tematy

Nowa platforma płatnicza już w Polsce

monetki w internecie

Fot. Caiaimage/Adam Gault / Getty Images

Platforma płatnicza Stripe wkroczyła właśnie na siedem rynków europejskich, w tym do Polski. Dzięki platformie Stripe lokalne firmy internetowe zyskują szansę szybszego rozwoju poprzez możliwości akceptacji płatności z każdego krańca świata.

Nowa platforma płatnicza już w Polsce

Stripe to platforma przetwarzająca transakcje na miliardy dolarów rocznie dla wielu firm. Korzystają z niej zarówno start-upy, jak i największe globalne firmy, takie jak Google, Amazon, Uber i Shopify. Firmy, które już korzystają w Polsce z nowej platformy to: Kraków Startup Community, andcards oraz Pelvifly. Wszystko po to, aby oferować swoje towary i usługi klientom z całego świata.

Więcej:

W Polsce jest wiele przedsiębiorczych i technologicznych talentów. Uważamy, że w tym kraju jest jeszcze więcej firm, które mogą rozwijać swój biznes także globalnie. Naszym celem jest umożliwienie jak największej liczbie firm z Polski pokazania swojej kreatywności i ambicji reszcie świata

- powiedział szef na region EMEA w Stripe Felix Huber.

Platforma płatnicza Stripe: jakie są plusy?

Firmy korzystając ze Stripe otrzymują dostęp do globalnej sieci płatności, infrastruktury oraz wielu dodatkowych opcji ułatwiających prowadzenie biznesu w sieci. Oprócz przyjmowania przelewów przedsiębiorcy mogą korzystać z:

  • platformy do obsługi księgowości
  • rozliczeń czy wypłat na rzecz osób trzecich
  • optymalizacji płatności mobilnych

Wszystko za pomocą scentralizowanego panelu zarządzania. Użytkownicy mają również dostęp do portfeli mobilnych, takich jak Apple Pay i Google Pay.


Zobacz film: Nowe technologie w bezpieczeństwie ruchu drogowego. Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
70
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0