Gwiazdy

Novika i Mr. Lex – razem na scenie i w życiu

Gwiazdy

Novika i Mr. Lex – razem na scenie i w życiu

Novika to polska wokalistka i rozchwytywana klubowa DJ-ka. Prywatnie partnerka Mr. Lexa, muzyka i również DJ-a. Od 15 lat tworzą zgrany artystyczny duet. Jak godzą życie zawodowe z prywatnym?

Klubowa dj-ka, która muzykę kocha od dziecka

O Novice mówi się, że jest królową polskiego clubbingu i muzyki klubowej. Jest z nią związana od samego początku swojej artystycznej drogi. Jej zdaniem królowa clubbingu to określenie na wyrost.

Legendą też się jeszcze nie czuję.

Novika wychowała się w rodzinie związanej z muzyką. Ukończyła podstawową szkołę muzyczną. Jej tata – Lech Nowicki, dziennikarz muzyczny, przez te wszystkie lata konsekwentnie egzekwował jej muzyczne ćwiczenia. Jak wspomina, córka buntowała się od ćwiczeń w domu.

Novika od dziecka uwielbiała śpiewać. Odnalazła się w muzyce elektronicznej trip hop. Jej śpiew jest delikatny i ciepły.

Razem w domu, razem w pracy

Obecnie Novika tworzy razem ze swoim partnerem Mr. Lexem. Poznali się 15 lat temu. Jak wspomina partner artystki, Novika mu się przyśniła. Poznali się dzięki wspólnemu przyjacielowi. Choć Mr. Lex tworzył hip-hop, a Novika muzykę klubową, potrafili się ze sobą porozumieć. Dziś Novika nie wyobraża sobie, by mogła tworzyć bez swojego partnera. Mr. Lex podkreśla jednak, że wspólna praca nie zawsze jest łatwa.

To, że łączymy życie zawodowe z prywatnym nie bywa komfortowe w 100 proc. Jesteśmy zmęczeni, mamy czasami rozbieżne wizje. Naszej 12-letniej córce nie podoba się też to, że często wyjeżdżamy.

- przyznał Mr. Lex.


Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
60
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0