Gwiazdy

Niespodzianka dla fanów Quebonafide. Będzie film dokumentalny o raperze 

Quebonafide

Cover Video/x-news

Gwiazdy

Niespodzianka dla fanów Quebonafide. Będzie film dokumentalny o raperze 

Quebonafide

Cover Video/x-news

Quebonafide uznawany jest za jednego z najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych polskich raperów. Każdy jego projekt cieszy się natychmiastowym zainteresowaniem. Nie inaczej jest w przypadku nadchodzącego filmu dokumentalnego opowiadającym o Quebo. "Quebonafide: Romantic Psycho Film" zadebiutuje na 17. Festiwalu Filmowym Millennium Docs Against Gravity.

"Quebonafide: Romantic Psycho Film"

Quebonafide przygotował dla swoich fanów prawdziwą niespodziankę. Już niedługo odbędzie się premiera filmu dokumentalnego poświęconego raperowi. "Quebonafide: Romantic Psycho Film" zadebiutuje na 17. Festiwalu Filmowym Millennium Docs Against Gravity i weźmie udział w Konkursie Polskich Filmów Dokumentalnych.

"Quebonafide: Romantic Psycho Film" stanowi zapis z podróży na Wschód odbytej przez Quebo i jego hypemana KrzyKrzysztofa. Film pokaże nie tylko poznanych po drodze ludzi czy miejsca, ale odkryje nieznane dotąd oblicze jednego z najbardziej tajemniczych polskich raperów.

Podróż jest najwyższą formą wolności dla mnie 

– powiedział raper w zwiastunie filmu.

Zdobyte w czasie wyprawy doświadczenia stały się inspiracją dla jego ostatniej płyty "Romantic Psycho". Fani rapera będą mieli szansę zobaczyć, jak wyglądał proces twórczy, a także przygotowania do wydania albumu.

Zobacz zwiastun filmu dokumentalnego "Quebonafide: Romantic Psycho Film":

Nowy album Quebonafide "Romantic Psycho"

Najnowszy album Quebo ukazał się 1 kwietnia. Singlem promującym płytę "Romantic Psycho" była "Szubienicapestycydybroń". Obecnie portale muzyczne przewidują jednak, że to "Bubble tea" będzie najlepszą piosenką z najnowszego albumu.

Quebo w związku ze swoim "nowym dzieckiem" zmienił także image, a raczej wrócił do dawnego siebie, sprzed lat. Zakrył wszystkie tatuaże, założył okulary... i zaskoczył wszystkich. Także widzów Dzień Dobry TVN. Zobacz cały materiał z udziałem rapera:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Quebonafide przechodzi do historii! Raper bije rekordy sprzedaży

Quebonafide odblokowuje prywatne konto na Instagramie. Do tej pory te zdjęcia widzieli tylko najbliżsi

Quebonafide w nowej odsłonie: „To jestem dawny ja. I teraźniejszy”. Dlaczego raper zmienił wizerunek?

Co sądzisz o tym artykule?
58
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0