Gwiazdy

Nieznana pasja Kuby Badacha i jego przyjaciela

Gwiazdy

Nieznana pasja Kuby Badacha i jego przyjaciela

Kuba Badach i Robert Luty opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN o pasji, która umocniła ich przyjaźń. Panowie oprócz muzyki interesują się również samochodami. 

Kuba Badach i Robert Luty przyjaźnią się i wspólnie pracują. Poznali się na Akademii Muzycznej w Katowicach i zaczęli grać w zespole Poluzjanci. Od tamtego czasu obok pasji muzycznej odkryli nowe zamiłowanie - samochody. Pokochali rajdy samochodowe tak bardzo, że jeden z nich po kilku latach amatorskiego jeżdżenia został mistrzem Polski w Historycznych Rajdowych Samochodowych.

Pasja, która zapoczątkowała przyjaźń

Kuba i Robert znają się od 23 lat. Muzycy od samego początku wykazywali zainteresowanie tematem motoryzacji. Początkowo panowie jeździli na wyścigi samochodowe w roli kibiców, potem postanowili spróbować swoich sił za kierownicą. Pewnego dnia Robert otrzymał szansę zastąpienia jednego z kolegów na amatorskim rajdzie, gdzie zajął trzecie miejsce. Potem z rozpędu wziął udział w kolejnych pięciu rajdach, które również wygrywał. Pasja Roberta rozwinęła się do tego stopnia, że polski perkusista został dwa razy mistrzem Polski w Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski (HRSMP). Czy Kuba Badach również wystartuje w rajdzie?

Jest to moje marzenie od wielu lat. Robię delikatne przymiarki. Może w najbliższym latach uda mi się pojechać cykl mistrzowski OMM.

- przyznał artysta. 

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
63
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
21.12.2019
Ala
Czy można prosić o materiał- o panu Kubie za kierownicą- poprzedzających wywiad