Gwiazdy

Nie żyje Stevie Lee Richardson. Znany aktor, kaskader i wrestler miał 54 lata

Świeczka

Manuel Breva Colmeiro/ Getty Images

Gwiazdy

Nie żyje Stevie Lee Richardson. Znany aktor, kaskader i wrestler miał 54 lata

Świeczka

Manuel Breva Colmeiro/ Getty Images

W wieku 54 lat zmarł Stevie Lee Richardson. Znają go nie tylko miłośnicy wrestlingu, lecz także kinomani. Trwa zbiórka pieniędzy, która pozwoli pokryć koszty pochówku. 

Zmarł Stevie Lee Richardson

Świat obiegła kolejna smutna wiadomość. W ostatnich dniach niespodziewanie zmarł Stevie Lee Richardson. Wiadomo, że mężczyzna odszedł w swoim domu w Los Angeles, miał 54 lata. Pozostawił po sobie zrozpaczoną rodzinę, przyjaciół oraz wielu fanów na całym świecie. Uruchomiona została zbiórka pieniędzy, dzięki której możliwe będzie pokrycie kosztów pochówku. Potrzebne jest 5 tys. dolarów. Kondolencje bliskim Richardsona zostały złożone na Twitterze federacji Impact Wrestling.

Kim był Stevie Lee Richardson

Stevie Lee Richardson znany był również z pseudonimu Puppet The Psycho Dwarf. Działał jako zawodowy wrestler, kaskader oraz aktor. Widzowie mogą kojarzyć go z udziału w takich produkcjach, jak "Jackass 3D", "Oz: Wielki i Potężny" oraz "American Horror Story: Freak Show".

Puppet swoim harcodorowym podejściem i stylem życia wywoływał uśmiech na twarzach ludzi na całym świecie. Jest legendą midget wrestlingu

- możemy przeczytać w opisie zbiórki.

Śmierć znanych osób

Stevie Lee Richardson jest jedną z wielu znanych osób, które w ostatnich czasie pożegnały się z tym światem. Ze smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci wybitnego aktora Henryka Łapińskiego, wokalisty Gienka Loski czy Diany Rigg – brytyjskiej gwiazdy znanej m.in. z serialu "Gra o tron" czy filmu "W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości". Miała 82 lata. 

Informacje na temat aktorki znajdziesz w materiale poniżej:

"Nie żyje gwiazda „Gry o tron” i jedyna filmowa żona Jamesa Bonda - Diana Rigg", źródło: Cover Video/x-news

Zobacz także:

Przeżyła śmierć kliniczną, teraz w dobę przebiegła 260 km. "Trzeba korzystać z życia"

87-letni pan Roman opiekuje się żoną chorującą na Alzheimera: "Kocham ją, mimo że nie wie, jak mam na imię"

Martyna Wojciechowska potrącona przez samochód w Bejrucie. Co się stało?

Co sądzisz o tym artykule?
90
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0