Gwiazdy

Natalia Kukulska obchodzi 45. urodziny. "Ona wizualnie praktycznie się nie zmienia"

Gwiazdy

Natalia Kukulska obchodzi 45. urodziny. "Ona wizualnie praktycznie się nie zmienia"

Natalia Kukulska, jedna z topowych wokalistek polskiej sceny muzycznej właśnie obchodzi 45. urodziny. Spełniona, szczęścia i energiczna gwiazda swoją pierwszą piosenkę nagrała, gdy miała zaledwie 8 lat. Od tego czasu niezmiennie zachwyca słuchaczy nowymi hitami. W końcu kto nie zna utwór tj. "Puszek Okruszek", czy "Dłoń".

Natalia Kukulska – spełniona artystka i szczęśliwa kobieta

Natalia Kukulska to jedna z najpopularniejszych i najbardziej cenionych artystek polskiej branży muzycznej. Choć na scenie obecna jest od najmłodszych lat, a muzykę ma we krwi, dość długo walczyła o artystyczną niezależność. Wciąż porównywana do mamy – Anny Jantar oraz ojca kompozytora Jarosława Kukulskiego, udowadniała swój talent. Ciężką pracą i uporem dotarła na szczyt. Pierwszą płytę "Natalia" wydała już jako 10-latka. Wtedy to świat usłyszał piosenki skierowane do dzieci tj. "Puszek Okruszek" i "Co powie tata". Rok później młoda artystka wydala drugi album pt. Bajki Natalki, za który otrzymała pierwszą Platynową Płytę w historii polskiej fonografii. Po skończeniu szkoły Natalia Kukulska wystartowała z pierwszym "dojrzałym" krążkiem. Na płycie "Światło" znalazły się hity: "Dłoń" i "Piosenka światłoczuła". Obecnie Natalia na swoim koncie ma 14 albumów.

Artystka nie tylko spełnia się muzycznie, ale także prowadzi szczęśliwy i kochający dom. W życiu prywatnym Natalia jest żoną perkusisty Michała Dąbrówki. Para doczekała się trójki dzieci: syna Jana oraz dwóch córek Anny i Laury.

Natalia Kukulska – urodziny

W tym roku Natalia Kukulska obchodzi 45. urodziny. Patrząc na urodę i energię artystki aż trudno w to uwierzyć. W sieci już pojawiły się pierwsze życzenia. Fani w mediach społecznościowych zamieścili mnóstwo zdjęć, na których oznaczyli artystkę i życzyli jej dużo miłości, szczęścia i spełnienia marzeń.

Jak uświadomiłam sobie, że to są 45. urodziny Natalii Kukulskiej, to było dla mnie niesamowite uderzenie. Wiecie co, jest charakterystyczne dla Natalii, że ona się wizualnie praktycznie nie zmienia, a jak już to na plus

 – powiedziała Sandra Hajduk.

My również dołączamy się do życzeń. Wszystkiego najlepszego i szybkiego powrotu do koncertowania.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Jan Dąbrówka odziedziczył talent po rodzicach. Natalia Kukulska o muzyce syna: "Jest beztroska"

Natalia Kukulska pięknym zdjęciem uczciła urodziny córki. "Charakterna, wrażliwa, piękna, pomysłowa, wdzięczna... Prawdziwe szczęście!"

Przedświąteczny odpoczynek na Zanzibarze. Natalia Kukulska pozdrawia z rajskiej wyspy: "Jest cudownie"

Reporter: Sandra Hajduk
Co sądzisz o tym artykule?
90
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
04.03.2021
Luukrecja
Sto lat dla Pani Natalii! Moja siostra jest w jej wieku. W weekend z roombą w prezencie idę do niej na urodziny.