Newsy

"Na Wspólnej". Ślub serialowej pary w pierwszym odcinku po świętach. Jak będzie wyglądał?

Newsy

"Na Wspólnej". Ślub serialowej pary w pierwszym odcinku po świętach. Jak będzie wyglądał?

We wtorek 6 kwietnia o godz. 20:15 na antenie TVN wyemitowany zostanie 3199. odcinek serialu "Na Wspólnej". Eliza i Jarek mają wziąć ślub. Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem?

Eliza i Jarek, grani przez Katarzynę Chorzępę i Wojciecha Rotowskiego, są w związku już od dłuższego czasu. Przeszli już nie jedno, miewali swoje wzloty i upadki, ale w końcu zgodnie przyznali, że nie mogą bez siebie żyć.  Postanowili przypieczętować swoją miłość i zawrzeć związek małżeński.

"Na Wspólnej" odcinek 3199. Ślub Elizy i Jarka

Młoda para ze szczegółami zaplanowała piękną ceremonię w plenerze, wśród bliskich im osób. Tuż przed opuszczeniem mieszkania, nagle pojawi się w nim Jagoda (Rita Raider), która poprosi Elizę i Jarka o pomoc, bo znalazła się w trudnej sytuacji. 

Czy młodzi zdążą na własny ślub? Czy wszystko odbędzie się tak, jak sobie wymarzyli i zaplanowali? Zobaczcie zdjęcia z tego wyjątkowego odcinka:

Jeszcze więcej emocji w "Na Wspólnej"

Dla serialu "Na Wspólnej" rok 2021 jest rokiem świętowania kolejnego jubileuszu – pełnoletniości. Mieszkańcy najpopularniejszej ulicy w Polsce już od 18 lat dostarczają widzom wielkich emocji. A już niebawem czekają ich kolejne wyjątkowe chwile, m.in. powrót znanych bohaterów oraz pojawienie się zupełnie nowych postaci.

Wygląda więc na to, że pożegnania i śluby to tylko niektóre z emocjonujących momentów, których nie brakuje w "Na Wspólnej". Będzie się działo!

Zobacz też:

Zamknięto popularny szlak w Tatrach ze względu na rodzinę niedźwiedzi. Zobacz nagranie

Anna-Maria Sieklucka pozuje w koronkowej sukience jak ze ślubu. "Wspomnienia wciąż żywe"

Antek Królikowski i Joanna Opozda spędzają razem Wielkanoc? Misiek Koterski opublikował wspólne zdjęcia

Zobacz wideo: Święta Piotra Cyrwusa. Co gości na jego stole?

Co sądzisz o tym artykule?
88
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0