Gwiazdy

"Na Wspólnej". Już w styczniu 2020 zobaczymy 3000. odcinek serialu

Gwiazdy

"Na Wspólnej". Już w styczniu 2020 zobaczymy 3000. odcinek serialu

Ekipa "Na Wspólnej" świętowała 3000 odcinek serialu, który zostanie wyemitowany na początku stycznia 2020. Agnieszka Jastrzębska spytała gwiazdy serial, jak wspominają swój pierwszy dzień na planie. Zobaczcie co powiedzieli nam: Mieczysław Hryniewicz, Bożena Dykiel,  Grażyna Wolszczak, Joanna Jabłczyńska, Anna Guzik, Anna Cieślak, Kuba Wesołowski i Michał Mikołajczak. 

Serial "Na Wspólnej" emitowany jest od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN. Gości na ekranach telewizorów od wielu lat. 9 grudnia 2019 roku minie 17 lat od początku zdjęć na planie. Od samego początku w produkcji grają m.in.: Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Ewa Gawryluk, Jakub Wesołowski, Grażyna Wolszczak, Robert Kudelski, Sylwia Gliwa, Anna Korcz i Waldemar Obłoza. Jednak z każdym sezonem ekipa się powiększa. Dwa lata po wystartowaniu serialu dołączyła do serialu Anna Guzik, osiem lat temu zaczął w nim grać Wojciech Błach:

Dołączyłem do serialu, kiedy mój syn miał cztery miesiące. Tak więc życiowo wiem, kiedy to było, ale nie pamiętam, jaki to był numer odcinka.

- przyznał aktor.

Przez lata aktorzy zżyli się ze swoimi bohaterami:

Zrosłem się z Romanem. Może nie zachowuję się jak on, bo jeszcze staram się jakieś przyczółki zatrzymać dla siebie, choć żona mówi, że już ich niewiele zostało i że myli się.

- powiedział żartobliwie Waldemar Obłoza.

Na planie 3000. odcinka "Na Wspólnej"

Już w styczniu 2020 wyemitowany zostanie 3000. odcinek serialu. Na jego planie pojawiła się reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, aby sprawdzić, czy twórcy i ekipa nadal są w doskonałej formie? Zobaczcie czego się dowiedziała. 

Co czeka bohaterów w obecnym sezonie?

W tym sezonie widzowie będą świadkami gorących romansów, bolesnych rozstań, trudnych wyborów moralnych, emocjonujących pożegnań i zaskakujących powrotów.

W poważne tarapaty wpadła Weronika. Pewnej nocy, po świętowaniu kolejnego zawodowego sukcesu i wypiciu kilku lampek wina, wsiadła za kierownicę i spowodowała wypadek. Początkowo nieświadoma swojego czynu oraz przekonana, że uderzyła w jakieś zwierzę, odjechała z miejsca zdarzenia. Wkrótce okazało się, że prawniczka potrąciła 16-letnią dziewczynę! Czy Roztockiej wystarczy sił, żeby zmierzyć się z bolesną prawdą i wziąć odpowiedzialność za to, co zrobiła?

Norbert podejmie decyzję, która zmieni wszystko – postanowi wyjechać do Afryki, wcześniej jednak poprosi Agatę o rękę. Po pierwszym szoku ukochana powie „tak” i zgodzi się towarzyszyć Norbertowi. Wówczas radosne przygotowania do wyjazdu przerwie telefon z ofertą wymarzonej pracy…

Jesienią na brak wrażeń nie będzie mogła narzekać też Joanna, a to za sprawą przypadkowo poznanego, przystojnego Karola. Czarujący mężczyzna zainteresuje się atrakcyjną lekarką i coraz częściej zacznie pojawiać się w jej życiu. Początkowo kobieta da mu nadzieję, ale szybko pożałuje swojej decyzji. Wkrótce dowie się, że granica między miłością a obsesją jest bardzo cienka. Jaką cenę zapłaci za tę wiedzę?

Po okresie sprawiania problemów wychowawczych Przemek postanowił dać rodzicom odetchnąć. A przynajmniej tak mogłoby się wydawać. Ku wielkiej radości Krzysztofa, jego nastoletni syn zrezygnował z wykorzystywania niewinnych ludzi do "nabijania fejmu" i znalazł sobie nowe zajęcie. Nieoczekiwanie odkrył w sobie miłość do sceny, a przede wszystkim do nauczycielki prowadzącej kółko teatralne – Dagmary. Los wyda się być dla niego bardzo łaskawy. Najpierw dostał główną rolę w szkolnym spektaklu, a potem opiekunka kółka zaproponowała mu kilka prywatnych lekcji, które zakończą się... namiętnym pocałunkiem! Jak rozwinie się przyjaźń Dagmary z uczniem? Czy Przemek skosztuje zakazanego owocu, a nauczycielka przekroczy niebezpieczną granicę relacji nauczyciel–uczeń?

Fabuła serialu "Na Wspólnej"

Osią fabuły są losy rodzin mieszkających w kamienicy przy ulicy Wspólnej w Warszawie. Lata mijają, dzieci dojrzewają a widzowie wciąż są świadkami zaskakujących zwrotów akcji. Serial bawi, wzrusza a przede wszystkim uczy. "Na Wspólnej" porusza takie tematy jak adopcja, uzależnienia, problemy wynikające z odmiennej orientacji seksualnej. Od ponad dekady produkcja gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Serial ma na swoim koncie dwie Telekamery, co jest największym uznaniem dla twórców.

Co sądzisz o tym artykule?
56
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0