Gwiazdy

Na planie "Diagnozy" Maja Ostaszewska trenuje empatię

Gwiazdy

Na planie "Diagnozy" Maja Ostaszewska trenuje empatię

W "Diagnozie" Maja Ostaszewska wciela się w postać doktor Anny Leśniewskiej. Dlaczego aktorka lubi grać w serialu? Zdradziła, co się stanie z jej bohaterką w tej serii? Z Mają Ostaszewską rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

Doktor Anna Leśniewska to jedna z głównych bohaterek serialu "Diagnoza". Jest wrażliwa, uczuciowa, ale też nieustępliwa i odważna. Ma silny charakter i wie czego chce od życia. Najważniejsze są dla niej dzieci i w ich obronie jest w stanie zrobić wszystko. Jej byłym mężem jest znakomity chirurg Jan Artman, z którym kobieta pracuje w szpitalu w Rybniku.

We wszystkich sezonach serialu wątki obyczajowe przeplatają się z kryminalnymi. W nowej serii nie jest inaczej. Tym razem doktor Anna, wspierana przez pediatrę Szymona Brocka, angażuje się w działalność organizacji działającej na rzecz ochrony środowiska i nieoczekiwanie wpada na trop afery ekologicznej.

Cały czas staramy się utrzymać ten balans, ale pod koniec serii szala przechyla się jednak w stronę kryminału.

- zdradziła Maja Ostaszewska, która wciela się w postać lekarki.

Dlaczego aktorka lubi grać w "Diagnozie"?

Fajne jest to, że w każdym sezonie serialu jest coś nowego. Bardzo lubię sposób przywracania bohaterów poprzednich serii.

>>> Zobacz także:

"Diagnoza". W tym serialu czarny charakter wzbudza sympatię widzów

Maciej Stuhr. W "Diagnozie" gra dla żony

Diagnoza. Dlaczego doktor Sadzik wylądował na komisariacie?


Co sądzisz o tym artykule?
49
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0