Newsy

Mistrzowska oferta dla najnowszych smartfonów Huawei już dostępna w Polsce

mat. prasowe

Newsy

Mistrzowska oferta dla najnowszych smartfonów Huawei już dostępna w Polsce

mat. prasowe

Mistrzowska oferta to dwa nowe smartfony: Huawei P40 lite oraz P40 lite E w niezwykle przystępnych cenach.

Model Huawei P40 lite z poczwórnym aparatem fotograficznym 48 MP za jedyne 999 zł i Huawei P40 lite E za 699 zł dostępne w tych cenach tylko do dzisiaj! To nie wszystko. Klienci, którzy wybiorą model P40 lite, otrzymają za 1 zł inteligentną opaskę do monitorowania aktywności fizycznej Huawei Band 4 Pro. Zainteresowani modelem P40 lite E również mogą liczyć na opaskę za 1 zł. Będzie to model Huawei Band 4.

Wysoka jakość fotografii w przystępnej cenie

Huawei P40 lite oferuje innowacyjne możliwości robienia zdjęć. Smartfon wyposażono w aparat złożony aż z 4 obiektywów. Obiektyw główny posiada matrycę 48 MP. Drugi, z matrycą 8 MP, to obiektyw szerokokątny. Trzeci, z matrycą 2 MP, służy do analizy głębi obrazu, czwarty zaś, to obiektyw makro z matrycą 2 MP. Ciekawa jest także funkcja Al HDR+, dzięki której wykonamy wysokiej jakości zdjęcia w słabym świetle lub pod światło.

Aparat przedni wyposażono w obiektyw o rozdzielczości 16 MP. Funkcja Night Selfie 2.0, którą się charakteryzuje, zagwarantuje wyraziste selfie o szerokiej palecie kolorów nawet w słabym świetle.

mat. prasowe

Huawei P40 lite E ma aparat potrójny. Główny obiektyw o rozdzielczości 48 MP pozwala na wykonywanie ostrych, nasyconych kolorami fotografii. Drugi obiektyw o rozdzielczości 2 MP pozwala na robienie zdjęć z efektem rozmytego tła, natomiast trzeci (o rozdzielczości 8 MP) jest obiektywem szerokokątnym.


Huawei P40, czyli cały dzień bez przerwy

Huawei P40 lite zasilany jest baterią o pojemności 4200 mAh. Funkcja Huawei 40W SuperCharge pozwala na jej szybkie ładowanie – w ciągu 30 minut nawet do 70% mocy. Doliczając pamięć operacyjną 6 GB oraz 128 GB pamięci wewnętrznej (którą możemy rozszerzyć nawet do 256 GB), otrzymujemy urządzenie mogące działać nieprzerwanie przez cały dzień.

mat. prasowe

Huawei P40 lite wyposażono w wyświetlacz Full HD+ o rozmiarze 6,4 cala i formacie 19:9.

Z kolei Huawei P40 lite E wyposażono w baterię o pojemności 4000 mAh. Pamięć operacyjna 4 GB oraz 64 GB pamięci wewnętrznej (którą można rozszerzyć do 512 GB) w połączeniu z baterią daje nam również płynnie działające urządzenie. Tutaj zastosowano wyświetlacz o rozmiarze 6,39 cala i formacie 19,5:9.

Samrtfony Huawei P40 lite i P40 lite E są dostępne m. in. w internetowym sklepie huawei.pl.

mat. prasowe


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
71
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0