Gwiazdy

Mikołaj Krawczyk pokazał, jak wyrośli jego synowie. "Michał i Robert mają za sobą pierwszą dekadę"

Mikołaj Krawczyk

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Mikołaj Krawczyk pokazał, jak wyrośli jego synowie. "Michał i Robert mają za sobą pierwszą dekadę"

Mikołaj Krawczyk

Bartosz Krupa/East News

Mikołaj Krawczyk przez długi czas strzegł swojego życia prywatnego. Teraz, po rozpadzie małżeństwa z Anetą Zając, aktor wydaje się być szczęśliwy u boku nowej żony, czym chętnie dzieli się z fanami. Właśnie wrzucił do sieci zdjęcie z 10. urodzin swoich dzieci. 

Dzieci Mikołaja Krawczyka i Anety Zając

Mikołaj Krawczyk jest od jakiegoś czasu wyjątkowo aktywny w mediach społecznościowych. Nie szczędzi nie tylko relacji ze swojego życia zawodowego, ale także pokazuje, co dzieje się u niego prywatnie. Tym razem fani mogli zobaczyć, jak wyglądało przyjęcie urodzinowy z okazji 10. urodzin jego synów - bliźniaków Roberta i Michała. 

W imprezie brała udział nie tylko żona Mikołaja - Sylwia Juszczak, ale także ich wspólna córeczka Konstancja. Na zdjęciu widzimy także synów kobiety, Vincenta i Nataniela Pągowskich. 

- No i stało się! Michał i Robert mają za sobą pierwszą dekadę! Proszę moim ukochanym przystojniakom słać masę dobrej energii i życzyć spełnienia wszystkich marzeń na kolejne dziesięciolecia! - napisał dumny tata. 

Fani tłumnie dołączyli do życzeń:

- Samych pięknych chwil w życiu dla dzieciaków. Wszystkiego najlepszego dla synków - czytamy w komentarzach pod rodzinną fotką.

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak

Mało osób dawało im szansę, jednak oni udowodnili, że prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać wiele. Sylwia Juszczak-Krawczyk miała za sobą dwa małżeństwa. Mikołaj Krawczyk - długoletnie związki, między innymi z Agnieszką Włodarczyk i Anetą Zając. Aktorka ma dwóch synów Vincenta i Nataniela, a aktor Roberta i Michała. Ich wspólna córeczka, Konstancja urodziła się w marcu 2019 roku.

Sylwia Juszczak-Krawczyk i Mikołaj Krawczyk w 2017 r. wzięli ślub cywilny, a dwa lata później przysięgali sobie miłość w kościele.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Teledysk Mikołaja Krawczyka

Co sądzisz o tym artykule?
82
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0