Aranżacje wnętrz

„Odpicowane mieszkanie” - to już 150 odcinek! Zobacz, jak zmienił się dom po 4 latach

Aranżacje wnętrz

„Odpicowane mieszkanie” - to już 150 odcinek! Zobacz, jak zmienił się dom po 4 latach

To już 150 odcinek cyklu „Odpicowane Mieszkanie”. Z tej okazji Katarzyna Jaroszyńska przygotowała coś specjalnego. Zobaczcie sami!

Bohaterami dzisiejszej odsłony „Odpicowanego Mieszkania” są Magda i Dawid Woźny i córka Emma. Ich uroczą kanadyjkę odwiedziliśmy w pierwszym odcinku cyklu. Po niespełna 4 latach zmieniło się nie tylko wnętrze. Powiększył się również sam budynek oraz… rodzina.

Ciasne, ale własne

Dom ma zaledwie 72 m kw., a jego wnętrze totalnie zmieniło się po 4 latach naszej nieobecności. Zmieniła się kolorystyka ścian, które zostały pokryte farbami o pastelowo-niebieskich barwach, a dodatkowego uroku dodały modne tapety, które wyglądem przypominają beton strukturalny. Całość wypełniają drewniane meble, blaty i złote dodatki, które nadają nowoczesnego designu całemu mieszkaniu.

Nieustannie rządzi vintage

Podczas pierwszej wizyty w domu państwa Woźnych dostrzec można było bardzo dużo mebli w stylu vintage. Dziś jest ich zdecydowanie mniej, ale dzięki pozostałym mieszkanie zyskuje charakter. Swój akcent w wystrój dodaje na przykład fotel Chierowski 366 czy komoda – mebel o wysokiej wartości sentymentalnej. 

Jest nie do ruszenia. Ta komoda jest z nami od początku i zostanie z nami

– mówi pani Magda.

Nie do ruszenia są również dodatki, takie jak rustykalne skrzypce dekorujące ścianę w salonie, czy narty. Takie dekoracje świetnie się prezentują na tle pastelowych kolorów.  Dla Woźnych ważny jest również akcent rodzinny. W ich domu ściany zdobią obrazy tylko jednego autora Salvadora Mallen-Civit, który jest również narzeczonym siostry Dawida. Obrazy również towarzyszą rodzinie od samego początku ich wspólnego mieszkania, w międzyczasie kolekcja powiększyła się o portrety Emmy i Jonasza.

Odmieniona łazienka i nowa sypialnia

Drewniane elementy nadal królują w domu Magdy i Dawida. Wnętrza odmieniają nowe tapety i kolory, które nadają wnętrzom charakteru. Uwagę skupia nowa sypialnia pary, która z powodu powiększenia się rodziny została dobudowana. Nowy pokój stał się azylem dla właścicieli domu i jest nie tylko miejscem do spania, ale również słuchania muzyki i relaksu. 

Jesteś ciekawy jak wyglądał dom przed metamorfozą? Zobacz tutaj: Odpicowane mieszkanie. "Drewniok" w stylu lat 70.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:


Co sądzisz o tym artykule?
58
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0