Gwiazdy

Michał Bajor założył konto na Instagramie. Jego pierwszy wpis dotyczy świąt: "Nie będą łatwe"

Michał Bajor

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Michał Bajor założył konto na Instagramie. Jego pierwszy wpis dotyczy świąt: "Nie będą łatwe"

Michał Bajor

Kamil Piklikiewicz/East News

Michał Bajor założył konto w serwisie Instagram. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia postanowił opublikować rodzinne zdjęcie i podzielić się swoimi przemyśleniami dotyczącymi tego wyjątkowego czasu.

Michał Bajor założył Instagrama

W ostatnich miesiącach nasze życie w dużej mierze przeniosło się do Internetu. Swoje konta w mediach społecznościowych zaczęli zakładać Ci, którzy wcześniej ich nie mieli. Cezary Żak, Rupert Grint, sir David Attenborough. W końcu przyszła kolej na Michała Bajora. Wokalista postanowił zaskoczyć swoich fanów i pojawił się na Instagramie. Ze swoimi obserwatorami podzielił się rodzinnym zdjęciem sprzed lat.

Zbliżają się Święta tak bardzo ważne dla wielu z Nas i to nie tylko ze względu na tradycję. Nie będą łatwe i aż tak radosne, bo nie będą beztroskie. A życzenia na Nowy Rok, tym razem będą pełne niepokoju, podwójnej nadziei , wyjątkowe. Odkąd pamiętam ten rozśpiewany Kolędami czas, zawsze wspominam go wśród Najbliższych, od Dziadków, przez Rodziców aż po Brata z Jego rodziną, no i moją Bratanicą Bogumiłą, której jestem ojcem chrzestnym (…) Dołączam zdjęcie z Rodzicami /dzisiaj Taty już nie ma/ i z Bratem Piotrem. I takie święta będę pamiętał na zawsze. Pozdrawiam serdecznie

- napisał.

Fani zgodnie przyznali, że rodzina i wspomnienia są najważniejsze, a piękne chwile powinniśmy pielęgnować. Niektórzy obserwatorzy Michała Bajora, dopatrzyli się na fotografii pewnego podobieństwa. Też je widzicie?

Michał Bajor – co mówią o nim przyjaciele?

- To jest chyba najbardziej muzykalny polski aktor. - Na scenie ma taki rodzaj skupienia. - Absolutny perfekcjonista – tak mówią o nim przyjaciele. Michał Bajor dorastał w atmosferze festiwali. W wieku zaledwie trzynastu lat zadebiutował jako piosenkarz na eliminacjach Festiwalu Piosenki w rodzinnym Opolu. Pięć lat później wystąpił w filmie Agnieszki Holland – "Wieczór u Abdona". Tak zaczęła się wielka kariera Michała Bajora – znakomitego wokalisty i aktora.

Tak o Michale Bajorze opowiadali przyjaciele w Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Magda Welc po 10 latach wraca na scenę: "Nie wszystko toczyło się po mojej myśli"

Red Lipstick Monster o ponownym zakażeniu COVID-19: "Moje nogi nie były w stanie dźwigać ciężaru ciała"

Lista 100 wpływowych kobiet 2020 roku. Wśród nich Aleksandra Domańska 

Co sądzisz o tym artykule?
62
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0