Newsy

Metamorfoza Uli w nowych odcinkach "BrzydUli 2". Jej wygląd zaskoczy wszystkich. Zobacz, jak się zmieniła

"BrzydUla 2"

Bartosz Krupa/East News

Newsy

Metamorfoza Uli w nowych odcinkach "BrzydUli 2". Jej wygląd zaskoczy wszystkich. Zobacz, jak się zmieniła

"BrzydUla 2"

Bartosz Krupa/East News

Ula w "BrzydUli 2" wyjechała z dziećmi na wakacje i przez jakiś czas nie oglądaliśmy jej na ekranie. Po powrocie zaskoczy wszystkich swoją przemianą. Co sprawiło, że wygląda inaczej?

"BrzydUla 2" – Ula wraca z wakacji

Od kilkunastu odcinków "BrzydUli 2" wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że małżeństwa Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) nie da się już uratować. Noc spędzona z Arturem (Karol Pocheć) przekreśliła jakiekolwiek szanse na nowe otwarcie w życiu Dobrzańskich.

Żeby odpocząć od problemów i nie myśleć o tym, że Marek chce się rozwieść, Ula wyjechała z dziećmi na wakacje. Po długiej nieobecności w końcu wróci i w 111. odcinku "BrzydUli" (emisja w środę, 24 marca o godz. 20:00 w TVN7) znowu ją zobaczymy.

Marek nie odbierze Uli i dzieci z lotniska. Kiedy wróci do domu, wszyscy będą już spać. Z kolei rano okaże się, że Ula wyszła, zanim Marek się obudził. Najpierw podrzuciła Antosia do Szymczyków, a potem pojechała do F&D. Wszyscy będą w szoku na jej widok.

"BrzydUla 2" – metamorfoza Uli

Okazuje się, że Ula wróci z wakacji całkiem odmieniona – wypoczęta, szczupła, opalona. Trzytygodniowy pobyt za granicą bardzo dobrze jej zrobił, ale metamorfoza nie była dla niej celem samym w sobie. To efekt uboczny sytuacji, w której się znalazła.

Będąc na urlopie Ula robiła wszystko, aby nie myśleć o tym, co czeka ją po powrocie do domu. Biegała, pływała, chodziła z dziećmi na długi spacery. Do tego niewiele jadła, bo stres wpłynął na jej brak apetytu. 

Czy metamorfoza pomoże jej odzyskać Marka? Czy Ula zebrała wystarczająco dużo sił, aby walczyć o ukochanego? Przekonamy się wkrótce.

"BrzydUla 2" – gdzie oglądać?

Emisja serialu "BrzydUla 2" odbywa się od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są także na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: "BrzydUla" wciąż podbija serca widzów. Julia Kamińska i Małgorzata Socha o sukcesie na Telekamerach

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Zobacz także:

Źródło: TVN7 |
Co sądzisz o tym artykule?
76
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0