Gwiazdy

Metamorfoza Krzysztofa Skiby. Muzyk schudł blisko 30 kilogramów

Gwiazdy

Metamorfoza Krzysztofa Skiby. Muzyk schudł blisko 30 kilogramów

Pandemia i lockdown różnie na nas wpłynęła – jednym kilogramów przybyło, innym ubyło. Jedni siedzieli w domu i spełniali kulinarne zachcianki, inni walczyli o formę życia. Do tych drugich dołączył Krzysztof Skiba, który przeszedł spektakularną metamorfozę. Muzyk schudł blisko 30 kilogramów. O tym, jak tego dokonał, opowiedział, goszcząc na naszej kanapie.

Krzysztof Skiba - metamorfoza podczas kwarantanny

Krzysztof Skiba przyznał, że proces przemiany rozpoczął się w marcu, na początku pandemii. Gdy muzyk, podobnie jak reszta społeczeństwa, został uziemiony w domu, a życie zawodowe na chwilę zostało zamrożone, artysta postanowił dobrze wykorzystać wolny czas. Nieregularny tryb życia, nieprzespane noce, koncerty i imprezy zamienił na zdrowe posiłki i aktywność fizyczną. Co go do tego skłoniło? Zdrowie. Podczas jednego z badań USG jamy brzusznej, artysta usłyszał wprost od lekarza, że jego wątroba musi zostać wysłana na wakacje.

Ja mniej więcej wróciłem do wagi z czasów studenckich. Postanowiłem wirusa pokonać na zdrowo. Wiedziałem, że czeka nas siedzenie przed telewizorem i bezruch. Miałem już trochę tego brzuszka, schodziłem z wagi 114 kg, co przy moim wzroście jest już poważną sytuacją. Przeszedłem na radykalną, ale zdrową dietę

 – powiedział.

Jaką dietę stosował Krzysztof Skiba? Muzyk przyznał, że pierwszymi kluczowymi rzeczami, które postanowił wyeliminować z diety były słodycze i alkohol. Ponadto sporządzoną miał także listę produktów zakazanych, na której znalazły się wszystkie tłuste, staropolskie potrawy, w tym mięsa. Ponadto artysta pilnował, aby posiłki zjadać co trzy godziny, a między nimi nie podjadać.

Pierwszy 10 kg zrzuciłem sam. Zero głodówek, jadłem pięć, sześć razy dziennie, ale małe porcje. Starałem się wypijać 2-3 litry wody dziennie

- dodał. 

Krzysztof Skiba na diecie

Krzysztof Skiba po zrzuceniu 10 kg postanowił udać się do specjalisty, by dalej w zdrowy sposób kontynuować odchudzanie. Dietetyczka rozpisała artyście dokładny plan działania, wymyśliła przepisy i rozliczała pacjenta ze wszystkich zaleceń.

Jak zobaczyłem te przepisy i dużo dań wegetariańskich, wegańskich, mięso gotowane, to stwierdziłem, że tego się nie da zrobić. Jednak się dało. Gdyby to nie było dobre i smaczne, to pewnie bym się poddał. To nie były jakieś nadludzkie wyrzeczenia

 – powiedział.

Krzysztof zdradził również, że do diety dołączył aktywność fizyczną. Artysta rozpoczynał od spacerów w lesie, a następnie płynnie przechodził do biegów i marszobiegów.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Natalia Dawidowska z programu Big Brother ma raka piersi. "Jestem pozytywnie nastawiona"

Wybierz laureata Pozytywki. Kto według Ciebie zasługuje na wyróżnienie za wrzesień 2020? [GŁOSOWANIE]

Mateusz Morawiecki na kwarantannie. Premier: "Wszystkim życzę zdrowia"

Co sądzisz o tym artykule?
52
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0