Gwiazdy

"Men in Black: International" - Ania Wendzikowska poleca film na weekend

Gwiazdy

"Men in Black: International" - Ania Wendzikowska poleca film na weekend

Na co pójść do kina na weekend? Anna Wendzikowska poleca film "Men in Black: International" z Chrisem Hemsworthem. O czym opowiada film? Jak zaczęła się kariera Chrisa Hemswortha? Zobaczcie!

Zobacz też: "Tylko nie mów nikomu" - obejrzało ponad 14 milionów osób! Wstrząsający film braci Sekielskich o pedofilii w Kościele


W filmie "Men in Black: International" zobaczymy losy nowej pary agentów tytułowej organizacji broniącej Ziemi przed niebezpiecznymi kosmitami. Natomiast w widowisku niestety nie pojawią się Will Smith i Tommy Lee Jones, którzy grali głównych bohaterów serii w poprzednich trzech produkcjach. Jednak jak się okazuje w filmie zobaczymy hołd dla tego duetu.

W nowym filmie głównymi bohaterami są natomiast agenci H i M, w których wcielają się odpowiednio Chris Hemsworth i Tessa Thompson. Będą oni musieli uratować świat przed rasą zwaną HIVE, która potrafi przybierać dowolną postać, w tym ich kolegów z pracy. 

Chris Hemsworth - kim jest?

Chris Hemsworth urodził się i wychował w Melbourne, w Australii. Jest synem nauczycielki języka angielskiego i doradcy społeczno-usługowego. Ma dwóch braci, którzy również są aktorami: starszego Luke i młodszego Liama. W 2014 roku magazyn People okrzyknął go „Najseksowniejszym Mężczyzną Świata”, a w 2016 Vanity Fair określił go mianem najprzystojniejszego aktora.

Żoną Chrisa jest hiszpańska aktorka Elsa Pataky. Mają troje dzieci: Rose, Tristiana i Sashę.

Chris zasłynął jako odtwórca roli Thora w ekranizacjach komiksów Marvela. Chris nie boi się eksperymentować ze swoim ciałem. Do roli w filmie "Thor" (2011) przytył 10 kilogramów, a do roli w filmie „W samym sercu morza” (2015) schudł 14 kilo. Spożywał tylko 500 kalorii dziennie i wykonywał wyczerpujące ćwiczenia fizyczne!


Więcej: Wade Robson oskarża Michaela Jacksona o molestowanie. Dlaczego tak długo milczał?

Co sądzisz o tym artykule?
52
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0