Gwiazdy

Media pisały o konflikcie między Chajzerem i Ohme. Rzeczywiście taki istnieje?

Gwiazdy

Media pisały o konflikcie między Chajzerem i Ohme. Rzeczywiście taki istnieje?

Mija miesiąc od pojawienia się na antenie nowej edycji Big Brothera. Jak po tym czasie prowadzący oceniają to co do tej pory wydarzyło się w programie? Czy rzeczywiście istnieje konflikt między Filipem Chajzerem i Małgorzatą Ohme, o którym rozpisują się media plotkarskie? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

17 marca 2019 roku na antenie TVN7 ruszyła szósta edycja Big Brothera. Prowadzącymi programu zostali: Agnieszka Woźniak-Starak, Bartek Jędrzejak, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer.

>>> Zobacz także:

Maciej z Big Brothera przeprosił Dorotę Wellman na antenie! Zobaczcie, za co!

Do Big Brothera dołączyły dwie nowe osoby! Ich zadanie to... obserwować pozostałych uczestników

Dorota Wellman do uczestnika Big Brothera: "Jesteś homofobem?"

W ciągu miesiąca Dom Wielkiego Brata opuścili: Natalia Wróbel, Karolina Wnęk, Daniel Barłóg, Klaudia Marchewka, Tomasz Urban, Marlena Klimczyk, Maciej Borowicz i Agnieszka Raczyńska. Czy prowadzący obstawiają, kto wygra tę edycję Big Brothera?

Kompletnie nie. Ten program jest nieprzewidywalny i prawda jest taka, że nigdy nie wiemy, jak się potoczy. Może wydarzyć się, że coś przypadkowego zadecyduje, że twój faworyt nagle odpada z programu.

- powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak.

Natomiast Bartek Jędrzejak stwierdził:

Niesamowite rzeczy dzieją się w programie. Na przykład wydawało się, że silny i dobrze zbudowany góral zostanie w domu Wielkiego Brata dłużej, a tymczasem rezygnuje, bo tęskni za rodziną.

A co z konfliktem między Małgorzatą Ohme i Filipem Chajzerem, o którym rozpisywały się media plotkarskie? Czy w tych informacjach jest ziarenko prawdy?

Jestem wielkim fanem Małgosi i to, że się poznaliśmy dzięki temu programowi, to dyrektorze Edwardzie... jestem zachwycony.

- stwierdził Filip tym samym zaprzeczając doniesieniom.

Co sądzisz o tym artykule?
51
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0