Gwiazdy

Maye Musk – kim jest mama Elona Muska, najbogatszego człowieka na świecie?

Elon Musk

Cover Video/x-news

Gwiazdy

Maye Musk – kim jest mama Elona Muska, najbogatszego człowieka na świecie?

Elon Musk

Cover Video/x-news

Jej syn został okrzyknięty najbogatszym człowiekiem na świecie, a ona - mimo 72 lat - pracuje jako modelka. Czym jeszcze zajmowała się w życiu? Poznajcie niezwykła kobietę - Maye Musk, mamę Elona Muska. 

Maye Musk – jak wygląda?

Maye Musk urodziła się 19 kwietnia 1948 roku w Kanadzie. Jej rodzice byli zafascynowani podróżami i odkrywaniem świata, dlatego jako młoda dziewczyna wyruszyła z nimi w podróż dookoła świata.

- Moi rodzice byli bardzo sławni, ale nigdy nie byli snobami - powiedziała kiedyś.

Maye przez pewien czas mieszkała w RPA. W wieku 21 lat została finalistką tamtejszych wyborów miss. Także w RPA poznała swojego męża, inżyniera Errola Muska, z którym ma trójkę dzieci. Niestety nie było to łatwe małżeństwo. Errol znęcał się nad Maye. Odważna kobieta postanowiła wziąć z nim rozwód, po którym została bez grosza. Przyjmowała każdą pracę, by zapewnić swoim dzieciom godne życie. Z wykształcenia Maye Musk jest dietetyczką. Uzykała dyplom magistra na University of the Free State w Bloemfonstein. 

 Jej prawdziwą pasją jest jednak modeling. Zobaczcie, jak pozuje niezwykła 72-latka.

Kim jest najbogatszy człowiek na świecie?

Na początku stycznia Elona Muska uznano za najbogatszego człowieka na świecie. Jego majątek szacuje się obecnie na ponad 185 miliardów dolarów

Milarder jest dyrektorem generalnym i technicznym w SpaceX, dyrektorem generalnym i głównym architektem w Tesla Inc. Prywatnie związany z kanadyjską piosenkarką i kompozytorką Claire Boucher. Elon Musk jest ojcem siedmiorga dzieci. Zobacz wideo:

RUPTLY/ x-news

Zobacz też:

Dzieła sztuki z wycinanek. "Barwy, zamiast mieszać na palecie, wycinam z papieru"

Jak i kiedy możemy zatruć się metalami ciężkimi? "Związki rtęci mają zdolność kumulacji w mięsie ryb, ale nie tylko"

Karolina Wolińska surfuje zimą w Bałtyku, nie poszła w ślady znanego brata Dawida. "On mi zabrał walory estetyczne, a ja mu sportowe"


Co sądzisz o tym artykule?
70
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0