Gwiazdy

Mateusz Borkowski z "Gogglebox" pochwalił się kadrem z dzieciństwa. Fani: "Ostatnie zdjęcie bez tatuaży"

Mateusz Borkowski

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Mateusz Borkowski z "Gogglebox" pochwalił się kadrem z dzieciństwa. Fani: "Ostatnie zdjęcie bez tatuaży"

Mateusz Borkowski

Kamil Piklikiewicz/East News

Mateusz Borkowski szerszej publiczności dał się poznać jako jeden z bohaterów programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Celebryta znany z ciętego języka postanowił zaskoczyć swoich fanów. Na Instagramie opublikował nagie zdjęcie z dzieciństwa.

Mateusz "BigBoy" Borkowski - kariera 

Mateusz Borkowski to jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników programu "Gogglebox. Przez telewizorem". O BigBoyu głośno było także za sprawą jego spektakularnej metamorfozy. Jeszcze w pierwszych sezonach widzowie poznali Mateusza jako 230-kilogramowego bohatera o ciętym języku i niewybrednych komentarzach. Na przestrzeni ostatnich lat gwiazdor postanowił zadbać o swoje zdrowie i podjął walkę z otyłością. BigBoy schudł 150 kg, a o procesie spalania nadprogramowej masy głośno opowiadał w mediach. Obecnie bohater kultowego programu kontynuuje swoją działalność telewizyjną. Niedawno naszemu redaktorowi zdradził także, czym zajmuje się zawodowo.

BigBoy aktywny jest także w sieci. Na Instagramie chętnie dzieli się z fanami ciekawostkami z życia prywatnego, a także zainteresowaniami i pasjami. W jednym z zamieszczonych postów Mateusz wrócił na chwilę do przeszłości i pochwalił się zdjęciem z dzieciństwa. Nowej fotografii nie omieszkał skomentować z zabawny sposób. Kadr przedstawiający małego, płaczącego chłopca opisał jednym zdaniem.

Rozdarty z natury

 – czytamy.

Fani docenili poczcie humoru Mateusza

Mateusz Borkowski należy do osób, które można kochać lub nienawidzić. Charakterystyczne poczucie humoru bohatera kultowego programu nie każdemu przypada do gustu. Jedno jest pewne, BigBoy to człowiek, który ma ogromny dystans do świata i własnej osoby. Mężczyzna potrafi w naturalny i niewymuszony sposób żartować z siebie i swoich zdjęć. Poczucie humoru docenili pod ostatnim postem obserwatorzy. Fani pozostawili pod zdjęciem wiele komentarzy, w których odnieśli się do wyglądu gwiazdora. Niektórzy zasugerowali, że prawdopodobnie jest to jedyne zdjęcie BigBoya bez tatuaży.

  • Ależ, po co to serce. Miłego dnia
  • Ostatnie zdjęcie bez tatuaży
  • Od małego awanturnik - pisali fani. 

Sylwia Bomba o programie "Gogglebox. Przed telewizorem": Naprawdę nagrywamy w mieszkaniach, nie ma scenariusza

Zobacz także:

Kim naprawdę jest Big Boy? Na co dzień wcale nie jest gwiazdą telewizji! "Prowadzę rodzinny biznes"

"Gogglebox. Przed telewizorem" - co wydarzy się w nowym sezonie? "Nie będziemy nikomu słodzić"

Pani Regina z "Gogglebox. Przed telewizorem" świętuje urodziny. Fani: "Dużo zdrówka i cierpliwości do Pana Józka"

Co sądzisz o tym artykule?
64
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0