Gwiazdy

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula obchodzą 5. rocznicę ślubu. Fani: "Najpiękniejsza para w Polsce" 

Marta Żmuda Trzebiatowska

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula obchodzą 5. rocznicę ślubu. Fani: "Najpiękniejsza para w Polsce" 

Marta Żmuda Trzebiatowska

Bartosz Krupa/East News

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula mają prawdziwy powód do świętowania. Aktorska para od pięciu lat tworzy szczęśliwe małżeństwo, a owocem ich miłości jest dwoje, wspaniałych dzieci. Z okazji drewnianej rocznicy ślubu, Marta podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z mężem i... Oscarem!

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula - rocznica ślubu

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula to jedna z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Poznali się w 2013 roku w "Teatrze Kwadrat", gdzie grali w dwóch różnych spektaklach, a niedługo potem zaczęli pojawiać się razem na przyjęciach branżowych. Cichy ślub Marty i Kamila odbył się poza Warszawą, w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół, 5 lat temu. Z okazji rocznicy ślubu, aktorka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z mężem, dodając żartobliwy komentarz. 

And the Oscar goes to... #5lat #anniversary #soulmate @kamilkula.official

- "Oscar trafia do..." napisała pod postem. 

"Bratnie dusze"

To właśnie takim hasztagiem aktorka podpisała wspólną fotografię z mężem. Marta i Kamil to małżeństwo, które unika blasku fleszy i niechętnie dzieli się informacjami z życia prywatnego. Obie ciąże aktorki praktycznie do samego końca były przez nią ukrywane, a na jej profilu na Instagramie nie znajdziemy wielu rodzinnych zdjęć. Dlatego też pod najnowszym, "rocznicowym" postem, fani pary wyrazili ogromne zdziwienie, że od czasu ich ślubu minęło już pięć lat. 

Już 5?! 😲😁 Wszystkiego wspaniałego Kochani! ❤️ Dużo miłości i zdrówka na dalsze wspólne lata😘 ściskamy!
Jak ten czas leci 😳
To już 5 lat? Wszystkiego Najwspanialszego na dalsze 50 💪😍👏👏👏
Zdrowia i szczęścia dla mojej ulubionej pary!!!!♥️

- czytamy.

Nasza redakcja przyłącza się do życzeń.

Marta Żmuda Trzebiatowska o macierzyństwie: "Na pewno popełniam mnóstwo błędów, ale daję sobie też na to przyzwolenie". Zobacz rozmowę Katarzyny Olubińskiej:

Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
88
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
02.10.2020
marysienka
O proszę. Dużo dobrych chwil życzę! Ja już jestem 6 lat po ślubie i mąż z tej okazji kupił mi irobota. Miała być wycieczka, ale covid pokrzyżował nam plany.