Gwiazdy

Marta Tomczak z pierwszej edycji „Projektu Lady” będzie mamą! Chłopiec czy dziewczynka?

Gwiazdy

Marta Tomczak z pierwszej edycji „Projektu Lady” będzie mamą! Chłopiec czy dziewczynka?

Marta Tomczak była jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek pierwszej edycji „Projektu Lady”. Teraz jej życie zmieniło się diametralnie. Marta nie jest już zbuntowaną chłopczycą w glanach, tylko damą zarządzającą salonem kosmetycznym. Co więcej, już za kilka miesięcy Tomczak odkryje uroki macierzyństwa. Czy jest na to gotowa?

Z chłopczycy narodziła się dama

Marta Tomczak do programu „Projekt Lady” zgłosiła się, by odzyskać kobiecość, bo jak sama przyznaje, całe życie była chłopczycą.

Nawet jako mała dziewczynka, kiedy wychodziłam pobawić się z wózkiem, miałam samych kolegów. Z wózka robiliśmy rajdówkę. Mi to się podobało. Ja lubiłam z nimi chodzić po drzewach, bawić się na trzepaku. Chyba nawet nie dali mi szans być kobietą.

-wspomina Marta.

>>>Zobacz też: "Projekt Lady 4". Pierwszy odcinek już za nami.

Tomczak miała w planach zostać zawodowym żołnierzem. Choć w szkole była chwalona przez nauczycieli, nie została zawodowcem przez tatuaże, które zdobią jej przedramiona.

Wtedy świat mi się zawalił. Usłyszałam, że przez tatuaże będę szpecącą dla Wojska Polskiego. W tamtym czasie nie wiedziałam za bardzo, co chcę w tym życiu robić. Lubię jak coś się dzieje. Postanowiłam spróbować w „Projekt Lady”, a nóż może coś się zmieni. Zmieniło się bardzo dużo.

Uczestniczki pierwszej edycji programu wspominają ją jako dziewczynę, która zawsze miała swoje zdanie.

Marta generalnie trzymała musztrę.

-dodała z uśmiechem Patrycja Wieja, zwyciężczyni programu.

Tomaczak opuściła program z wiedzą, którą przekazywały jej mentorki. Była pilną uczennicą. Partner Marty – Michał Kroc dodał, że Marta starała się przekazywać tę wiedzę dalej.

Stała się instruktorem jeżeli chodzi o dobre zachowanie.

Życiowe zmiany

Obecnie trzy lata po zakończeniu programu "Projekt Lady" Marta Tomaczak współpracuje przy organizacji pokazów mody oraz prowadzi własny salon kosmetyczny. Jej klientką jest chociażby Krystyna Loska.

Już niedługo w życiu Marty nastąpią kolejne ogromne zmiany. Uczestniczka pierwszej edycji „Projektu Lady” jest w ciąży! Prawdopodobnie będzie to dziewczynka, której Marta chciałby dać na imię Aniela.

Cieszę się, to będzie dla mnie przełomowy rok. Mam piękny brzunio i będę mamą. Wybrałam już sobie nawet imię Aniela, a więc delikatne i dziewczęce. Chciałabym, by poszła w tę kobiecą stronę, ale też, żeby dawała sobie radę w życiu.

***

Przypominamy, że już dziś wieczorem, o godzinie 21.30 drugi odcinek czwartek edycji "Projektu Lady".

>>>Zobacz też:Niegrzeczne dziewczyny wkroczyły na salony! Jak zmieniło się życie zwyciężczyń Projektu Lady?

>>>Zobacz też: Zwyciężczynie „Projektu Lady” o zmianach, jakie w ich życiu wywołał program.

Co sądzisz o tym artykule?
11
1
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0