Gwiazdy

Maria Tyszkiewicz z piosenką „Deszcz”

Gwiazdy

Maria Tyszkiewicz z piosenką „Deszcz”

Marysia Tyszkiewicz to młoda wokalistka i aktorka, która na co dzień związana jest z warszawskim Teatrem Studio Buffo, gdzie gra w najbardziej znanych spektaklach. Dziś na naszej scenie zaprezentowała utwór „Deszcz”. Jak podoba wam się piosenka? 

Droga na szczyt

Marysia jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu, potrafi śpiewać altem, sopranem i mezzosopranem. W 2019 roku nawiązała współpracę z wytwórnią muzyczną FONOBO Label i rozpoczęła pracę nad solowym materiałem.

Debiutanci singiel „Ufam sobie” stał się wyjątkowym utworem. Artystka współpracowała przy nim z Wishlake’iem, znakomitym kompozytorem i producentem. Inspiracją były myśli, które siedziały w głowie Marysi od długiego czasu, a o których nigdy wcześniej nie odważyła się powiedzieć. 

Dobrze przyjęty został także utwór„Chodź”, nad którym pracowała z dwoma nieszablonowymi i kreatywnymi producentami: Jeremiaszem Hendzelem i Michałem „Mamutem” Sarapatą.

Najnowszą piosenkę zatytułowaną „Deszcz”, którą zaprezentowała dziś artystka, będzie można usłyszeć na jej pierwszym krążku. Premiera płyty jest zaplanowana na wiosnę tego roku. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
83
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0