Hobby

Mama i córka razem tańczą na TikToku. "Mamy tylko dwóch hejterów"

Hobby

Mama i córka razem tańczą na TikToku. "Mamy tylko dwóch hejterów"

Mama i Werka, czyli mama i córka podbijają TikToka i Instagram. Łącznie obserwuje je już prawie milion osób. Jak to się wszystko zaczęło? Gwiazdy mediów społecznościowych opowiedziały o tym w Dzień Dobry TVN. 

TikTok to obecnie jedna z najpopularniejszych sieci społecznościowych. Aplikacja do wrzucania krótkich filmików zrzesza różnorodne osoby. Swoje konta mają tam między innymi Robert Lewandowski, Cleo i Klaudia Halejcio. Największą popularnością cieszą się jednak konta prowadzone przez "zwykłych ludzi".

Mama i Werka na TikToku

Weronika Osińska stworzyła niecodzienny duet ze swoją mamą. Panie nagrywają taneczne filmiki w takich samych stylizacjach. Szybko udało im się zyskać sympatię użytkowników TikToka. Prowadzone przez nie konto lada dzień przekroczy graniczę 900 tys. obserwatorów.

- Zaczęło się od tego, że przez pandemię wróciłam do rodzinnego Poznania. Wtedy dowiedziałam się o TikToku od moich znajomych i namówiłam mamę, żebyśmy nagrały pierwszy filmik. Kompletnie nie myślałyśmy, że to pójdzie gdzieś dalej - mówiła Weronika.

Pani Aneta przyznała, że nietrudno było ją namówić, a to dlatego, że poprzednie nagrania córki miały dość mało wyświetleń. Nie spodziewała się, że ich tańce obejrzy więcej osób. Filmiki stworzone w duecie niespodziewanie zaczęły zyskiwać ogromną popularność.

- Mam trochę kłopot z układami tanecznymi, bo Weronika rzeczywiście bardzo dobrze tańczy, a mi to przychodzi trudniej - dodała mama Weroniki.

Na nagraniach wcale nie odstaje jednak od córki.

@mamaiwerka

A Wy ubralibyście się tak jak Wasze mamy? ❤️ ##mamaiwerka ##mamaicórka

♬ motive x promiscuous - elfixsounds

Niezwykła relacja mamy i córki

Mama i córka spotkały się z dużą sympatią internautów. Jak powiedziały, różnie piszą im różne rzeczy, jednak przeważają pozytywne komentarze. 

- Mamy może tylko ze dwóch hejterów, którzy regularnie piszą mi coś nieprzyjemnego. (...) Ja ich bardzo lubię, bo oni komentują każdy nasz filmik - powiedziała pani Aneta.

- Byłyśmy przygotowane na większy hejt - dopowiedziała Weronika.

Wspólne konto mamy i córki powstało po to, aby pokazać jak piękna i oryginalna może być taka relacja. Weronika przyznaje, że na tle innych rodzin wyróżnia je między innymi to, że obie słuchają tej samej muzyki, a konkretnie polskiego rapu. Pani Aneta w szczególności upodobała sobie twórczość Taco Hemingwaya i Palucha.

- Niektórzy do tej pory w to nie wierzą i myślą, że to jest ustawiane - śmieje się mama Weroniki.

Jakie rady mają panie dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do TikToka? Dowiesz się z materiału wideo. 

Odwiedź TikToka Dzień Dobry TVN 

@ddtvn

Jaka córka, taka matka ? Odwiedziły nas dzisiaj @mamaiwerka ❤️ ##trend ##dance

♬ the bob for me - aqyila

Zobacz też:

Nastolatkowie nic nie wiedzą o seksie, a porad szukają na TikToku. Magdalena Chorzewska: "Te pytania to są podstawy"

Agnieszka Więdłocha w pierwszym wywiadzie po urodzeniu córki. "Boję się myśleć o przyszłości, która ją czeka"

Dominika Gwit o bliskiej relacji z mamą. "Życzę tego każdemu"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
92
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0