Gwiazdy

Małgorzata Socha pokazała mamę. Przypomina Jolantę Kwaśniewską?

Gwiazdy

Małgorzata Socha pokazała mamę. Przypomina Jolantę Kwaśniewską?

Aktorka podjęła współprace z jedną z firmy odzieżowych i zaprojektowała kolejce ubrań. W stylizację swojego projektu ubrała mamę, a następnie zrobiła sobie z nią zdjęcie. W studiu Dzień Dobry TVN więcej opowiedział Mateusz Hładki.

Małgorzata Socha pozuje z mamą

Małgorzata Socha udostępniła w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie z mamą. Na fotografii kobiety ubrane są w jednakowe stylizacje, których autorem jest Małgorzata. Wszystko za sprawą nowej współpracy, którą aktorka podjęła z marką Monnari. Dzięki temu gwiazda zadebiutowała w roli projektantki i stworzyła własną kolekcję ubrań. Internauci są pod wrażeniem.

Małgorzata Socha z mamą – komentarze internautów

Małgorzata Socha nowym projektem pochwaliła się w mediach społecznościowych. Na Instagramie opublikowała trzy zdjęcia z mamą. Internauci szybko zareagowali i pozostawili pod postem wiele komentarzy. Jak twierdzą fani, mama Małgorzaty Sochy podobna jest do Jolanty Kwaśniewskiej.  

Jaka Matka, taka córka. Oto my w trzech odsłonach z mojej kolekcji Małgosia Socha x Monnari. Kolekcji, którą projektowałam z myślą... między innymi o mojej Mamie, w którym zestawie najlepiej wyglądamy? 1, 2 czy 3?

 - napisała pod zdjęciem aktorka. 

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
56
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0