Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała pierwsze wspólne zdjęcia synów. "Chłopcy szczęśliwi"

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała pierwsze wspólne zdjęcia synów. "Chłopcy szczęśliwi"

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan po powrocie do domu umieściła na Instagramie fotografie, na których widać jej trzech synów. Dwaj starsi z czułością patrzą na maleńkiego Henia. Dziennikarka podzieliła się też z fanami informacją, jak się czuje po porodzie. - Wszystkie mamy wiedzą, o czym mówię - napisała Perfekcyjna Pani Domu.

10 czerwca 2020 roku Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan powitali na świecie synka Henryka. Pierwsze zdjęcie malucha umieścił w mediach społecznościowych dumny tata, a potem w jego ślady poszła szczęśliwa mama.

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcia synów

Do tej pory dziennikarka pokazywała fanom fotki zrobione w szpitalu, w którym rodziła. Po powrocie do domu pochwaliła się wyjątkowymi zdjęciami, na których widać jak jej starsi synowie - Staś i Tadzio - przyglądają się nowo narodzonemu braciszkowi.

Chłopcy szczęśliwi ? trudno im uwierzyć, że kiedyś też byli tacy malutcy ?

- napisała Perfekcyjna Pani Domu.

Zdradziła także, że korzysta z każdej możliwej chwili, aby odpocząć.

Pierwsze dni w domu,to zawsze wielka rewolucja ?‍♀️ jak rodziłam swoje pierwsze dziecko to usłyszałam jedną z najlepszych rad, jaką młoda mama może dostać: „jedz kiedy możesz, śpij kiedy jest okazja” ?i tak, też robię? te pierwsze dni w ogóle są trudne: cały porządek dnia się sypie, noc nie wyglada już tak dobrze jak kiedyś ? a kobieta w połogu...?‍♀️ zresztą wszystkie mamy wiedzą o czym mówię?

Fani zauroczeni

Obserwatorzy konta Małgosi zamieszczają pod zdjęciem gratulacje z powodu narodzin syna, a także życzenia zdrowia dla całej rodziny. Są również zachwyceni ujęciami.

Dużo zdrówka dla Was ❤️❤️Serdeczności ?

Starsi jacy wpatrzeni w braciszka. ?

Słodkie ❤️❤️

>>> Zobacz także:

Joanna Przetakiewicz zdradziła sekret swojej diety po 50-tce. Projektantka przekracza wszelkie granice: "Moje koleżanki się śmieją"

Były mąż J.K. Rowling przyznał się, że ją uderzył. „Nie żałuję”

Anna Powierza przez nieuleczalną chorobę ważyła 100 kg: „To był naprawdę fatalny okres dla mnie”. Jak udało jej schudnąć?

Co sądzisz o tym artykule?
137
31
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
3
14.06.2020
Paula
Zdrówka dla maluszka :) piękne zdjęcia :*
14.06.2020
AB
Super!!! Fajny maluszek
14.06.2020
Aga
Piękne zdjęcia. Wzruszam się bo mały Henio przypomina mi moje dziecko tuż po porodzie.
Zdrówka życzę i wszystkiego co najlepsze:-)