Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan z dystansem o macierzyństwie. "A w du…, w końcu nie jestem perfekcyjna"

Małgorzata Rozenek-Majdan, macierzyństwo, dziecko

Kamili Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan z dystansem o macierzyństwie. "A w du…, w końcu nie jestem perfekcyjna"

Małgorzata Rozenek-Majdan, macierzyństwo, dziecko

Kamili Piklikiewicz/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan to mama, której sprawnie udaje się łączyć sprawy zawodowe z życiem rodzinnym. Niedawno gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z małym Henrykiem i przyznała, że daleko jej do perfekcji. Co na to fani?

Małgorzata Rozenek-Majdan – perfekcyjna mama

Małgorzata Rozenek-Majdan nie narzeka na nudę. Liczne projekty, kampanie i programy telewizyjne zajmują jej sporo czasu. Mimo wszystko gwiazda świetnie potrafi planować swoje obowiązki, co przekłada się na więcej chwil spędzonych w rodzinnym gronie.

Niedawno w mediach społecznościowych Małgosia pochwaliła się zdjęciem wykonanym podczas wspólnej zabawy z Heniem. Jak się okazuje, do mamy i synka dołączyły także psy, które momentalnie przechwyciły piłkę. Żona Radosława Majdana żartobliwie przyznała, że nie dopilnowała czworonogów, ale nie zamierza się tym przejmować. 

Kreacje, kreacjami, ale w domu czeka na mnie drugi etat. Ja się pytam, skąd te dzieci biorą tyle energii? Zresztą nie tylko dzieci. W zestawie była jeszcze piłeczka, ale #gangmajdana odpowiednio się nią zajął. I weź się teraz tłumacz, że tylko na chwilkę spuściłaś zabawki z oczu. A w d***e, w końcu nie jestem perfekcyjna 

- pisze.

Fani komentują

Fani docenili dystans Małgorzaty Rozenek i szybko zareagowali na jej nowy post. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których to internauci wyrazili swoje zdanie. Jak przyznali, są pełni podziwu dla Małgosi, która tak sprawnie łączy dwa etaty – zawodowy i domowy. Ponadto obserwatorzy podkreślili, że nikt nie jest perfekcyjny. Mając na głowie cały dom, dzieci i psy, czasem trzeba pozwolić sobie na małe wpadki.

- Perfekcyjnie może być bardzo ciężko, ale idealnie może być zawsze - czytamy pod postem. 

Małgorzata Rozenek-Majdan o rodzinnym życiu w czasie pandemii.

Zobacz także:

Natalia Klimas po raz drugi została mamą. "Szczęście to najlepszy makijaż"

Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu. "Wygląda Pani jak nastolatka"

Skutki uboczne po szczepionce: "Łagodne i szybko ustępują"

Co sądzisz o tym artykule?
87
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0