Gwiazdy

Internauci mocno skrytykowali Małgorzatę Rozenek-Majdan. Teraz gwiazda odpowiedziała na hejt

Gwiazdy

Internauci mocno skrytykowali Małgorzatę Rozenek-Majdan. Teraz gwiazda odpowiedziała na hejt

Małgorzata Rozenek-Majdan zwróciła uwagę fanów na istotny problem dotyczący branży mody - zaapelowała o wymienianie się ubraniami, niekupowanie nowych i noszenie ich dłużej niż jeden sezon. Choć jej słowa były słuszne, wywołała nimi skandal. Obserwatorzy twierdzą, że sama nie stosuje się do swoich zaleceń.

Rozenek-Majdan o second-handach

Kilka dni temu na swoim Instagramie Małgorzata opublikowała kilka zdjęć w szykownych stylizacjach na tle luksusowego helikoptera. Jej stylizacje są niezwykle eleganckie, a jedną z nich uzupełnia nawet ekskluzywna torebka Hermes Birkin w łososiowym kolorze, która momentalnie przykuwa uwagę. Prezenterka jednak tym razem nie chciała zwrócić uwagi na oryginalne dodatki, a problem dotykający branży mody.

W obiegu jest już tak dużo rzeczy, że można ubrać naszą populację kilka razy! Staraj się nie kupować nowych rzeczy. Jeśli przyczyny ekologiczne do Ciebie nie przemawiają, to powiem Ci inaczej - to się po prostu nie opłaca. Zanim wejdziesz do sklepu np. po markową torebkę, sprawdź, o ile taniej możesz ją kupić z drugiej ręki! Dla swojego bezpieczeństwa i spokoju, kupuj markowe rzeczy w miejscach, które weryfikują autentyczność sprzedawanych produktów

- napisała na Instagramie i zaznaczyła, że również rzeczy z jej szafy będą niedługo do kupienia na stronie Keep the label.

Krytyka Małgorzaty Rozenek-Majdan

Bez wątpienia jej apel był słuszny, jednak internauci nie byli zbyt przychylni wpisowi Małgorzaty. Dlaczego? Zarzucili jej hipokryzję, żerowanie na modzie na ekologię oraz loty helikopterem, który wcale nie jest przyjaznym naturze środkiem transportu. Zwrócili także uwagę, że w jednym wpisie zachęca do kupowania ubrań z drugiej ręki, a w kolejnym już reklamuje premierę czapek z daszkiem, które zaprojektowała dla znanego warszawskiego salonu z luksusową odzieżą. 

Gosia odpowiedziała na hejt. Zasugerowała swoim fankom - chociaż w tym przypadku trudno ich za takie uznać - żeby jednak afery na Instagramie nie robić i że owszem, ona też kupuje rzeczy nowe, ale również korzysta z rzeczy z drugiego obiegu i żeby nie łączyć tych dwóch faktów, tzn. zdjęcie przy helikopterze to jest tylko zdjęcie i kreacja, a Małgosia raczej na co dzień helikopterem nie lata. Przynajmniej mnie nic o tym nie wiadomo

- powiedziała w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk.

"Projekt Lady" już po raz piąty. Małgorzata Rozenek-Majdan o powrocie na plan z małym Heniem. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
70
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0