Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan na ramówce TVN i TVN7 wprost promieniała! Brzuszek jest coraz większy

"Małgorzata Rozenek-Majdan z brzuszkiem błyszczała na ramówce TVN & TVN 7", x-news

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan na ramówce TVN i TVN7 wprost promieniała! Brzuszek jest coraz większy

"Małgorzata Rozenek-Majdan z brzuszkiem błyszczała na ramówce TVN & TVN 7", x-news

TVN  i TVN 7 przestawiło swoją nową, wiosenną ramówkę. Wśród gwiazd na ściance wyjątkowo błyszczała prowadząca program „Projekt Lady” Małgorzata Rozenek-Majdan, która z dumą prezentowała ciążowy brzuszek. Zobaczcie sami!

Wiosna w TVN i TVN 7

Co czeka nas wiosną tego roku na małym ekranie? Na ramówce przedstawiono zarówno nowości:

Serial „Motyw”

Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki w nowym serialu "Motyw". W gdańskiej restauracji padają strzały, a sprawa zostaje przydzielona śledczemu z własnymi, dużymi problemami. Kto kłamie, a kto miał motyw? Wszystko wydaje się jasne, ale wcale takie nie jest.

"Kod genetyczny"

Ojciec, syn i jedna kobieta. Trójkąt miłosny nieuchronnie prowadzi bohaterów do tragedii. Namiętność, która nigdy nie powinna się zdarzyć niszczy ich dotychczasowy świat.Jak daleko można się posunąć, by stanąć w obronie najbliższych? Adam Woronowicz, Karolina Gruszka i Maciej Musiałowski w serialu "Kod genetyczny".

"Szadź"

"Szadź" to najnowsza produkcja TVN na podstawie powieści kryminalnej Igora Brejdyganta. W roli głównej zobaczymy Aleksandrę Popławską. Udało nam się porozmawiać z aktorką w  czasie wiosennej ramówki. Zobaczcie!

Mam nadzieję, że widz może się spodziewać przede wszystkim dobrego aktorstwa. I to nie tylko o mnie chodzi. Wszyscy byli bardzo zaangażowani. Mamy świetny team, reżyser, operator. Myślę, że to wszystko się złożyło na bardzo ciekawą, w inny sposób opowiedzianą historię kryminalno-obyczajową

-zdradziła Aleksandra Popławska.

"Plejada gwiazd na ramówce grupy TVN & TVN 7. Jak się prezentowały?", x-news

Jak i uwielbiane przez widzów stałe formaty, w tym:

"Kuchenne rewolucje"

Tegorocznej wiosny nieustraszona rewolucjonistka – Magda Gessler - podejmie się niemożliwego, aby stworzyć kolejne pełne oryginalnych smaków restauracje. Czy „Kuchenne rewolucje” zmienią upadające lokale w tętniące życiem miejsca?

"MasterChef Junior"

Kulinarny zawrót głowy! Czterdziestu najbardziej utalentowanych kulinarnie małych kucharzy z całego kraju, rozpocznie swoją przygodę z programem "MasterChef Junior". Pierwszy etap to wejście do finałowej czternastki.

"Dorota inspiruje"

Dorota Szelągowska wraca w świetnej kondycji. Po raz kolejny zarażać będzie zapałem do prac remontowych! Wraz z niezawodną ekipą odwiedzi bezradnych Polaków, czekających na pomoc fachowej ręki.

"Ameryka Express"

Nowy sezon, nowa prowadząca i 8 par. W Kolumbii i Gwatemali gwiazdy zmierzą się z wyzwaniami, zadaniami i własnymi słabościami. W kolejnym sezonie programu wezmą udział między innymi Patrycja Markowska, Grażyna Wolszczak. Show poprowadzi Daria Ładocha. Podczas wiosennej ramówki dało nam się porozmawiać z jedną z uczestniczek Karoliną Pisarek. Posłuchajcie!

Jak usłyszałam, że mam opcję tam pojechać, to skakałam bardzo, bardzo wysoko, tak byłam podekscytowana, że od razu się zaczęłam pakować

-zdradziła Karolina.

"Karolina Pisarek o udziale w „Ameryka Express”: Jak usłyszałam, że mam opcję tam pojechać, to skakałam bardzo, bardzo wysoko, tak byłam podekscytowana", x-news

Co sądzisz o tym artykule?
95
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0