Newsy

Małgorzata Kożuchowska dołącza do #hot16challenge2: "Uwaga, nawijam!"

Małgorzata Kożuchowska w studio Dzień Dobry TVN

Wojtek Olszanka/EastNews

Newsy

Małgorzata Kożuchowska dołącza do #hot16challenge2: "Uwaga, nawijam!"

Małgorzata Kożuchowska w studio Dzień Dobry TVN

Wojtek Olszanka/EastNews

#Hot16Challenge2 zdobywa coraz szersze grono odbiorców i wykonawców. Poza raperami, muzykami, a od niedawna także politykami, do wyzwania dołączają także aktorzy. Swoje 16 wersów zaprezentowała Małgorzata Kożuchowska i... zaskoczyła wszystkich. Zobacz gwiazdę w niecodziennej odsłonie.

Małgorzata Kożuchowska w #Hot16Challenge2

Szlachetna akcja zainicjowana przez rapera Solara wciąż cieszy się ogromną popularnością. W ramach wyzwania powstało już kilkaset nagrań artystów z całej Polski. 

Na nominację zdecydowała się odpowiedzieć jedna z bardziej lubianych polskich aktorek - Małgorzata Kożuchowska. Z tej okazji zaprezentowała się widzom w niecodziennej odsłonie. W swoim #Hot16Challenge łączy rap ze śpiewem - i wychodzi jej to świetnie. 

To dla lekarzy i dla personelu 
i dla tych, co są zawsze pierwsi u celu
Po co nam były te hajsu kawałki, 
te wyścigi szczurów, te słodkie pułapki
Setki konfliktów, szukanie racji
Razem choć z dala bo w izolacji

- zaczęła artystka. 

#Hot16Challenge2 

Hot16challenge to akcja, która sięga 2014 roku. Wszystko zaczęło się od rapera Solara, który zaproponował zabawę i nominował do akcji polskich artystów. Mieli 72 godziny na nagranie 16 wersów pod dowolny beat. Aby dokończyć zadanie, trzeba rzucić wyzwanie następnym osobom. 

W tym roku Solar postanowił odnowić projekt, z tego względu do poprzedniej nazwy została dodana "2". Jednak druga edycja ma przede wszystkim na celu zebranie funduszy na wsparcie  medyków. 

Do tej pory na "beef z koronawirusem" udało się zebrać 2,2 miliona złotych. Przypomnijmy, że celem był milion złotych, kwota została osiągnięta już jakiś czas temu, a liczba na liczniku wciąż rośnie. Jeśli chcesz przyłączyć się do zbiórki kliknij tutaj. 

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
89
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0