Gwiazdy

Maja Hyży odniosła się do swojego ostatniego oświadczenia. "Przede mną pewna misja, by walczyć o nas"

Maja Hyży

Wojciech Olszanka/East News

Gwiazdy

Maja Hyży odniosła się do swojego ostatniego oświadczenia. "Przede mną pewna misja, by walczyć o nas"

Maja Hyży

Wojciech Olszanka/East News

Kilka dni temu Maja Hyży zamieściła w mediach społecznościowych oświadczenie, które odbiło się głośnym echem w mediach. Wokalistka wyznała, że były mąż i ojciec jej dzieci od lat na wiele sposobów utrudnia jej życie. Co prawda we wpisie nie padło nazwisko Grzegorza Hyżego, ale muzyk szybko odpowiedział na zarzuty byłej żony własnym oświadczeniem.

Maja Hyży podziękowała fanom za wsparcie

Po rozstaniu z Grzegorzem Hyżym Maja niechętnie opowiadała publicznie o relacjach z ojcem jej dzieci. Zrobiła to dopiero po kilku latach. Wpis wokalistki poruszył internautów. W komentarzach z miejsca zaczęły pojawiać się słowa wsparcia oraz podziękowania. Jak się okazało, część obserwatorek Mai Hyży boryka się w swoim życiu z podobnymi problemami. Teraz gwiazda opublikowała kolejny długi wpis, w którym podziękowała za życzliwe komentarze.

 - Ogrom wiadomości prywatnych, jak i komentarzy, które dostałam od Was, przerósł mnie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nie ukrywam, że Wasze wsparcie dodało mi jeszcze więcej sił i mocy by walczyć o moje szczęście! - zaczęła.

W dalszej części wpisu Maja Hyży przyznała, że ma teraz poczucie misji, aby walczyć nie tylko o siebie, ale też o inne kobiety. Zapewniła, że pozytywny odzew, z jakim się spotkała, utwierdził ją jedynie w przekonaniu, że warto było opowiedzieć publicznie o swojej sytuacji.

Maja Hyży o relacji z obecnym partnerem

Do niedawna Maja Hyży rzadko poruszała w mediach tematy związane z jej życiem rodzinnym. Wiadomo jednak, że od dłuższego czasu jest w szczęśliwym związku, a w ubiegłym roku po raz kolejny została mamą. 

Fani wokalistki byli ciekawi, jak w tej trudnej sytuacji odnajduje się jej partner. - Nigdy nie miałam takiego wsparcia, jakie dostaję od Niego, od początku był i jest ze mną! Nie pozwoli mnie skrzywdzić i mi się poddać. To bardzo boli drugą stronę. Dlatego również został wciągnięty, w tę brudną grę - wyjaśniła we wpisie.

Hyży po raz kolejny została zasypana wyrazami wsparcia od internautów. Sił życzą jej nie tylko kobiety, ale również mężczyźni.

Zobacz też:

Mary Komasa o swojej chorobie: "To było uczucie, jakby ktoś rozkrajał cię żywcem" 

Jej brat zginął 8 lat temu w Tatrach. Teraz Anna Tybor chce zjechać na nartach z ośmiotysięcznika Mansalu

Aleksandra Kwaśniewska rozbawiła swoich fanów. "Kobieto... masz dowcip"

Zobacz wideo: Maja Hyży o planach muzycznych: Szykuje się singiel, ale to długa droga

Co sądzisz o tym artykule?
55
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0